5.רימון חייט_edited.jpg

אופק אשכנזי

מנכל פרופיט סיסטמם ייעוץ אסטרטגי עסקי

בהתחלה לא האמנתי לו. עוד מנטור עם שק של הבטחות. עד שביליתי עם יובל כמה שעות בסיור ברמלה והבנתי איזה לב ענק יש לו. כן, יש לו המון ידע, אבל זה לא הידע שגרם לי לעשות איתו עסקה. זה הלב.

השקעת נדל"ן, בפעם הראשונה לפחות, זה ריצת מכשולים. כל מי שאומר אחרת מסבן אתכם. ויובל הוא מאמן הריצה שנתן לי שלווה להיכנס לזה. תוך חודש הוא מצא לי דירה, בדיוק בזמן שאמר, הוא ישב איתי שם והוריד אותם במחיר והגיש לי דירה מלאת קסם במחיר פצצה. מאז הוא עונה לכל שאלה ותמיד שמח לשמח אותי כשקשה/מלחיץ/לא ברור.

אפשר לסכם את זה במשפט: חיפשתי דירה, קניתי חבר שידאג לי מעכשיו עד לפנסיה

5.רימון חייט_edited.jpg

עופר וקנין

מאמן אישי בכיר מנכל CO extream

הזדמנות יחודית לפגוש בשטח אדם שמחובר בכל רמ''ח אבריו לשטח ולחומר בתחום הנדל''ן . בסיורי השטח שערכנו , היתה תמיד תהליך של גילוי עוד ועוד טיפים ואינפורמציה שיש בה להפוך לחסכון רב או לרווחים גדולים ומעל הכל עם הרבה חיוך , אנרגיה חיובית ,תמיכה והרבה דרבון קדימה לביצוע עסקאות . יובל הוא אישיות המחוייב להצלחתכם . ממליץ בחום רב לנסות וללמוד מן המנטור המיוחד הזה. לחיי ההצלחות שבדרך.
מרוצה מאוד מההשקעה שביצעתי.

5.רימון חייט_edited.jpg

סיגל מרקוביץ

להכיר את יובל זו זכות גדולה ! דרך יובל רכשנו דירה-נכס להשקעה ברמלה,הליך שלכל אורכו יובל צעד איתנו ממש יד ביד ועדין ממשיך ללוות ולעזור בכל נושא ועניין הקשור בכך.
יובל הוא מקור בלתי נידלה של אנרגיות חיוביות,שופע ברצון טוב לשתף בידע שלו ולהביא גם את האחרים למקומות טובים יותר בחייהם.להכיר את יובל וללמוד ממנו זו מתנה נפלאה . להכיר אדם ערכי,אמין וחיובי ! .מאחלת לו להמשיך לגדול ולצמוח ובזכות היכרות זו- גם לנו . תודה יובל היקר 🌷

עשית עמי חסד כאם חד הורית , מחכה לנכס הבא כבר 

5.רימון חייט_edited.jpg

מורן מור

לא ידענו כמה קל להפוך חלום למציאות.

במשך המון זמן דיברנו על רכישת דירה להשקעה אבל לא ידענו איך בכלל מתחילים. ברגע שפגשנו ביובל ובסמרט סטרט דברים מהר מאד קיבלו צורה וצבע וגילינו שהשד בכלל לא גדול ולא נורא. 
קיבלנו צוות של מומחים שליווה אותנו ונתן לנו את כל הכלים הפיננסיים כדי שזה יצליח. 
תוך רגע כבר הייתה דירה ותוך שני רגעים היא כבר הושכרה.

יובל ורועי נתנו לנו מעטפת של ביטחון, היו זמינים תמיד, ענו לנו לכל שאלה ופשוט הובילו אותנו בצורה שהרגשנו הכי בנוח בעולם לעשות צעד משמעותי שכזה.

תודה רבה, אתם אלופים אמיתיים!

5.רימון חייט_edited.jpg

סהר וולמרק

"לתכנים של יובל נחשפתי לפני די הרבה זמן ברחבי הרשת, בזמן הזה ידעתי כבר מה אני הולך לעשות כדי להגיע לדירה להשקעה וידעתי שהצעד הראשון שלי בעולם ההשקעות חייב להיות יד ביד עם מנטור מנוסה בתחום, שידע לתת את הכלים ואת החבילה השלמה שתקצר לי את הדרך להשקעה הראשונה.
זכיתי להכיר את יובל, שלא הותיר בי הרבה סימני שאלה לגבי מי המנטור שאני מחפש.
יובל מדבר בשפה מאוד נוחה וקומית וגם מי שלא נמצא בתחום הנדל"ן יכול להבין את השפה וליישם דברים שיקדמו אותו.

ממליץ מאוד להירשם לסיור השטח בו יובל מציג בגלוי את הסיפור האישי שלו, נותן כלים פרקטיים וטיפים מדהימים, מציג דירות שלו וממש מעלה את רמת המוטיבציה לרוץ ולעשות את הדבר הזה.
הסיור מלא בתוכן חשוב ומועבר בצורה יוצאת דופן מכל הבחינות.

אחרי מספר שנים של עבודה קשה ומטרה אחת ברורה של רכישת נכס ראשון להשקעה, החלטתי להמשיך עם יובל את תהליך הליווי, קבענו פגישה בה בנינו תוכנית עסקית ברורה ומותאמת אישית, תוך כדי התחשבות בכל המשתנים, כולל הסברים מפורטים ומענה לכל שאלה.
כחלק מתוכנית הליווי זכיתי לקבל שירות מדהים ממקצוענים בתחומם!! ותוך חודש רכשתי את הנכס הראשון !

כבר היום אני בתכנונים לעסקאות הבאות ואין לי ספק שאני רוצה להמשיך לעבוד עם אותם מקצוענים שליוו אותי גם בהשקעות הבאות (ויהיו בע"ה)
תודה יובל על הכל! "

5.רימון חייט_edited.jpg

רענן סוקולוב

" באוגוסט 2017 הכרתי את יובל דרך סיור נדל"ן שהעביר יובל בקריית אתא ואשר השתתפתי בו. זה היה סיור מדהים, מרתק עם ידע עשיר מאוד בתחום הנדל"ן. מומלץ ביותר להשתתף בסיורים שעורך יובל. לאחר הסיור לקחתי את יובל ללוות אותי ברכישת הדירה הראשונה שלי. יובל ליווה אותי במקצועיות רבה ובעזרתו מצאתי את הנכס הראשון מתחת למחיר השוק. במקביל אני משתתף בקבוצת תמיכה לסוחרי אמזון שיובל מוביל אצלו בבית באמצעות מפגשים, הרצאות העשרה ותמיכה. ביולי 2018 לקחתי שוב את יובל לרכישת הדירה השניה בקריות, שוב כמובן זכיתי ללווי מקצועי ומציאת דירה מתחת למחיר השוק. המלצה שלי פשוט תתחילו לעשות כמובן שיש פחדים בדרך אבל כשלוקחים מישהו מקצוען כיובל זה עוזר להפיג את כל החששות. יובל תודה על הכל אתה עושה עבודת קודש ואני מוקיר ומעריך אותה מאוד. ולכל המתלבטים למינהם, אל תחששו ופשוט תעשו. תעזרו באנשי מקצוע איכותיים כדוגמת יובל

5.רימון חייט_edited.jpg

רונן רוחס

" רציתי להודות לצוות the smart start,
אנחנו סוגרים 4 שנים  ביחד , שנתיים של ליווי צמוד ועזרה שלא תסולא בפז. באחת הפגישות הראשונות יובל אמר לי שהוא אינו נביא אבל איכשהו כל דבר שאמר לי שיקרה אכן התגשם. "אין חכם כבעל ניסיון" ולצוות יש הרבה ניסיון בטח

"

5.רימון חייט_edited.jpg

אייל ורעות שחר

"הכרנו את יובל שהכיר לנו את עולם הנדל"ן והוכיח לנו שכל אחד יכול ולא רק הטייקונים, ובאמת אתמול לאחר שעבדנו בהתאם לליווי של יובל הפכנו בן ליל מאנשים קטנים לבעלי הון עם דירה להשקעה שתושכר. לא חשבנו מעולם שנהיה בסטטוס הזה. וזה בגלל שיצאנו מהפחדים שלנו והתחלנו לעשות ולבצע."

5.רימון חייט_edited.jpg

שרון בלוך

יובל הוא יחיד ומיוחד. יושרה , אמינות, מקצועיות והכי חשוב אישיות חיובית וכל כך נעימה. 
יובל מוקף באנשי מקצוע ויוצר ליווי בכל התחומים. 
מחכה לרגע הנכון להשקיע ולצמוח יחד איתו.

5.רימון חייט_edited.jpg

איתי נוי

במילה אחת- וואו.

הייתי בסיור שטח של יובל לפני יומיים. 
מעבר לזה שהסיור היה מלא בידע, רעיונות ותכנים (שגם אני, שלא מבין כלום בנדל"ן, הצלחתי להבין), היה גם סופר כיף ופגשתי הרבה אנשים טובים!
יובל מסביר הכל בגובה העיניים ובצורה ברורה. 
אין לי ספק שאת הנכס הראשון אקנה בליווי צמוד של יובל והחבר'ה שלו!

5.רימון חייט_edited.jpg

בני גלבנדורף

בתחום המנטורינג של הנדל"ן, יובל הוא מה שנקרא one-stop-shop. מוביל הדרכות, מנגיש את החומרים וגם יודע לקחת יד ביד את המשקיע המתחיל עד לדירה המיוחלת.
ממליץ בהחלט עבור אלו שרוצים ולא יודעים מאיפה מתחילים.

5.רימון חייט_edited.jpg

אורלי רוזנצוויג

ממליצה בחום על יובל - הגעתי אליו במקרה, כשידעתי שאני רוצה לקנות דירה להשקעה, אבל הלכתי לאיבוד אי שם בשלב המחשבה\חיפוש\הבנה מה נכון לי כלכלית. 
שמעתי אותו בהרצאה ואחכ הלכתי לסיור שטח - שבו מקבלים כלים טובים והרבה ידע בתחום הנדלן. 
בסוף בחרתי בו לליווי ורכישת הדירה - הליווי שלו הפך את כל נושא הרכישה להרבה יותר קל ופחות מפחיד! תודה!

5.רימון חייט_edited.jpg

גלית מלכי דהן

ממליצה בחום. יובל מלא ידע, חולק אותו בשמחה ובבהירות, ו"מדביק" את הסובבים אותו בשמחת החיים הגדולה שלו!

5.רימון חייט_edited.jpg

דרור קוטנר

הסיור מאוד מהנה,
יובל מעביר את הידע הטכני והנסיון שרכש באופן קליל נעים וברור,
יוצר מוטיבציה רגשית ומפיג את כל החששות שקשורים בהשקעות נדל״ן.

מאוד מומלץ
 

5.רימון חייט_edited.jpg

זיו וינטרוב

השתתפתי גם בסיור נדל"ן עם יובל.. היה מצחיק ומלמד והשילוב שלהם ביחד גורם לנדל"ן ולרכישת דירה להיראות כיף הרבה יותר.
יובל מספר מהידע אישי שלו ואיך שהוא חווה את רכישת הדירה על בשרו וככה אפשר ללמוד מהחוויה האישית שלו.
יש הרבה ידע שמעוברת בצורה פיזית וזה הכי חשוב לראות ולהרגיש את השטח ולא רק לקרוא כמה דברים במחשב. גם האנשים שהגיעו היו מעניינים וכל אחד עם הסיפור שלו למה הוא רוצה להשקיע בנדל"ן וכיף לראות את זה...
פשוט תבואו תצחקו יהיה כיף וגם תלמדו על השקעה בנדל"ן ועוד הרבה דברים מעבר לזה!

5.רימון חייט_edited.jpg

חני זבריקו

יובל תודה לך על קורס נדל"ן יחיד במינו שבו משלבים עשייה וסיורים בנכסים לדוגמא אשר באמת מאפשרים להבין איך לעשות את העבודה. תודה על הליווי הצמוד עם אנשי מקצוע מוצלחים שמורידים את החששות שמתרוצצים במוח כאשר מבקשים להשקיע סכום כסף ליצירת רווח. העברת את הקורס עם הרבה ידע, חוכמה, הומור לא מבוטל ותובנות לחיים. אין כמוך

5.רימון חייט_edited.jpg

יוסי שטיין

יובל הוא איש מנצח! לא מוותר לעצמו אף פעם, נחוש ללמוד ולהתפתח ולסייע לכמה שיותר אנשים בחן, בצחוק, בתאטרליות ובגובה העיניים. העשייה המרובה ועבודת השטח הפכו את יובל למקצוען בתחום הנדל"ן. הוא מוכן תמיד לתת כלים אפקטיביים ולעזור להתגבר על הפחד ע"י ליווי צמוד יד ביד לעבר ההשקעה שלך בנדל"ן. ממליץ בחום על סיור הנדל"ן של יובל!

5.רימון חייט_edited.jpg

לימור זמיר

לפני מספר חדשים ערן שטרן הוציא לאור את ספרו "להתעורר" (ספר חובה בפני עצמו לשכירים אבל גם לעצמאים). ביום ששי הלכתי לפגוש את אחד מסיפורי ההשראה הכי גדולים ששזורים שם. קוראים לו יובל שוורצמן והוא משקיע בנדל"ן ומנגיש את הניסיון והידע שלו לאחרים. ויש לו מלא כזה. אני פגשתי אותו בסיור ברמלה, בין הנכסים שלו ונפתח לי הלב מהנתינה, מהשליחות שלו ומההשראה. אפילו צחקנו על צרור המפתחות הענק של כל נכסיו. "מפתחות החופש" כיניתי אותם והוא הסכים איתי :). אז למי שמעוניין ללמוד איך עושים את זה גם עם הון עצמי מינימלי, הסיור הוא חובה!!!

5.רימון חייט_edited.jpg

מיכל רופא פרוכטמן

יובל הזדמנות טובה להגיד לך שהיה מעולה! יש הרבה אנשים בתחום הנדלן שאני מכירה אבל אין כמעט אנשי נדלן שחולקים את הידע שלהם באהבה גדולה, עם כל כך הרבה ערך, תובנות, כריזמה וצחוק. היה מרתק , ממליצה בחום! אתה אחד הסיכויים הכי טובים למאות אלפי אנשים בישראל להגשים את חלומם הכלכלי. מי שישכיל ללכת בעקבותיך יזכה בגדול! ואנחנו כמובן ניפגש:)
2‏2‏

5.רימון חייט_edited.jpg

נתי נזרוב

היי יובל, תודה רבה על הסיור שעשית לנו.
באמת היה אחד הסיורים הטובים שעשיתי ועשיתי כמה כאלה בעבר!
באמת שווה כל רגע!!!
היה יום מעשיר ומלא מלא בתוכן טוב איכותי אמין ועדכני.
אני מאוד מודה לך שאתה עושה את מה שאתה עושה ומשתף את העולם עם הידע שלך ולא שומר אותו לעמצך!
למי שמתלבט אם ללכת לסיור או לא, אם אי פעם עלתה בך המחשבה להשקיע בנדלן, אין פה שאלה בכלל!!!
אתם תקבלו כל כך הרבה תמורת הסכום הזעום הזה שזה לא מתעקל בכלל!
וגם תהנו על הדרך :-)
יובל, תצליח אח יקר
ושוב תודה על הכל

5.רימון חייט_edited.jpg

רעיה לוינזון

תודה יובל על כך שעזרת לי ״לקפוץ אל תוך המים״ תוך כדי ליווי קפדני, צעד אחר צעד, בדרך לעסקה! שנים רציתי לרכוש נכס להשקעה, שנים לעשיתי דבר לקראת המטרה בעיקר מפני שלא היתה בי תחושת ביטחון והיעדר ידע. יובל עזר לרכוש את ידע הבסיסי, לאתר נכס מתחת למחיר השוק, ליווה כל הדרך עד לאיתור שוכרים וחתימת חוזה שכירות. 
תודה רבה על הצעד הראשון! שנה טובה ומלאת עשייה! רעיה

5.רימון חייט_edited.jpg

איתי קטקו

יובל התותח! 
לפני כשנה הגעת לתת הרצאה על רכישת דירה להשקעה בקורס נדל"ן שנרשמתי אליו.
נרשמתי לקורס אחרי שקראתי על הספה בבית את הספר "אבא עשיר אבא עני" וללא ספק קבלתי מעיין סטירה מצלצלת.
בהרצאה שלך שמחתי לגלות שאני לא היחיד !
במשך שעתיים שררה בכיתה דממה מוחלטת כיוון שלא האמנו שהמודל שאתה מתאר הוא בכלל אפשרי.
במשך כמעט 30 שנות חיי מעולם לא חשבתי לקנות דירה להשקעה ופתאום דווקא סיפור חייך והדרך שאתה עברת עוררה בי סקרנות ודחף עז לקום ולעשות משהו אקטיבי. 
הניצוץ הזה שהצתת בכיתה ישב לי בראש עוד כחצי שנה, ובדרך לעבודה... כל יום... בפקקים... שמעתי את סדרת הראיונות וההרצאות שלך ביוטיוב, אחת אחרי השנייה. ולמעשה יישמתי את העיקרון שלך שידע שווה כח שווה הפחתת הפחד.
פתאום הסיפור שאתה מספר נראה די הגיוני...
אחרי התבשלות נוספת החלטתי יחד עם אשתי לקבוע איתך פגישת ליווי אישית.
בפגישה מיד הבנת שאנחנו בשלים לתהליך ועשינו את שיעורי הבית כפי שלימדת בקורס.
לא האמנו אבל תוך שבוע כבר היינו בסיור שטח עם האיש שלך ברמלה (אלכס התותח !!!!) וזכינו לליוי אישי וסופר מקצועי. יחד אתך בנינו מודל שמתאים בדיוק לצרכים וליכולות שלנו ויצאנו לדרך.
תוך שבועיים מפגישת הליווי מצאנו את ה-דירה שלנו ! -- לא האמנו שאנחנו ממש קונים דירה להשקעה ! זה היה נראה כל כך רחוק מאיתנו לפני שפגשנו אותך.
והנה לפני שבוע חתמנו על חוזה לדירתנו הראשונה ! יועץ משכנתא, עורך דין וכל החבילה!
לפי חוקי המשחק שלך: מתחת למחיר השוק ! באזור מתפתח ! עם צפי לשכירות שתנגוס לנו במשכנתא. 
המון תודה שנתת לנו תחושת ליווי אמיתית... ועזרת לנו להגשים את החלום כדי לתת למשפחה שלנו בסיס להמשך צמיחה ובעיקר בעיקר שהוכחת לנו שעם האנשים הנכונים שמלווים אותך והידע הנכון... אפשר להפוך רעיון למציאות.
מחכים לסיבוב 2 בעוד כמה שנים :)
תודה תודה תודה!!!

5.רימון חייט_edited.jpg

חגית שאול

יובל ורועי והצוות המקצועי והאדיב שלהם, ליוו אותי יד ביד את כל השלבים. משלב הסיור שמאוד מאוד מומלץ, שלב בניית תכנית עסקית (כולל שלבי הביננים של משכנתא,מתווכים, חתימת חוזה) ועד לרכישת הנכס ושיפוצו. חבר'ה עם יחסי אנוש מצויינים, מקצועיות ללא פשרות, אכפתיות ואדיבות. ממליצה בחום לכל מי שמעוניין לרכוש נכס להשקעה.

5.רימון חייט_edited.jpg

איתי

הי יובל מה שלומך?

היום הפקדנו את הצ׳ק הראשון מהשוכרים המקסימים שנכנסו לדירה שרכשנו בזכות הליווי שלך ושל אלכס האלוף (גם ברכישת הדירה וגם במציאת השוכרים).

אנחנו ממש שמחים ולא רק בגלל שהמשכנתא נאכלת ע״י שכר הדירה אלא על הדרך שעשינו.

אמנם מהיום ששמעתי את ההרצאה שלך בפעם הראשונה ועד שיחת הטלפון אליך עברו כמעט שנתיים של התבשלות... אבל בסוף אזרנו אומץ והחלטנו ללכת על זה. לתכנן תכנית שתביא אותנו כמשפחה למקום טוב יותר, לאט לאט שלב אחרי שלב. ומרגע ההחלטה תוך כמה חודשים כבר נמצאה הדירה שמתאימה ליכולות שלנו ולתכנון התקציבי. 


אז ברור שבדרך היו הרבה חששות וקולות שאמרו לנו שאולי צריך לוותר ולא להסתכן... אבל בזכות ליווי שלך ושל אלכס.. ידעתם להרגיע, להסביר ולגרום לחלום להתגשם תוך תכנון וצמצום הסיכונים.

באמת באמת כל מה שאתה מדבר עליו בהרצאות שלך באמת קורה בפועל !


אז מנצל את ההזדמנות להגיד לכם שוב תודה על הכל ! שמח שבחרנו בליווי כי קרוב לוודאי שלבד לעולם לא היינו עושים את הצעד המשמעותי הזה ומוכיחים לעצמנו שזה אפשרי !

5.רימון חייט_edited.jpg

אלון

יובל היקר,
חלפו 7 שנים וקצת מאז שרכשתי דרכך דירת 3 חדרים ביםו ג' ואני שמח לעדכן אותך שהדירה נמצאת בהליך מתקדם של תמ"א 38 ותהפוך לדירת 4 חדרים עם מרפסת וממ"ד, השווי כמובן בהתאם שילש את עצמו.
אז המון תודה ומאמין שנתראה בקרוב בהשקעה הבאה.

❤🌞🥳😊

5.רימון חייט_edited.jpg

אורן

היי יובל,

קוראים לי אורן, אתה לא מכיר אותי, אבל בכל זאת היה לי חשוב להגיד לך תודה.

בכמה שנים האחרונות אני מתעניין מאד בהשקעה בנדל״ן. מידי פעם בדקתי באתרי יד שניה וראיתי דירות מסוגים שונים, באיזורים שונים, ללא כל מיקוד או הבנה של איך עושים נדל״ן.

במשך הזמן חיפשתי רבות מידע באינטרנט, אך בכל המקרים המידע שמצאתי היה קצר, חסר, ותמיד השאיר בי שאלות - אבל איך עושים את זה תאכלס?

מיותר לציין שלא רכשתי נכס להשקעה כי הרגשתי שאני פשוט לא מבין.

לפני מספר חודשים, נתקלתי באחד הסרטונים שלך ביוטיוב, ומכאן הכל השתנה.

ראיתי את כל הסרטונים, את הוובינר, את הקורס, קראתי את המדריך לנדל״ניסט המתחיל ורשמתי לעצמי את כל התובנות והצעדים שצריך לבצע. הבנתי שסוף סוף מצאתי את מה שחיפשתי, ובאמת שיש פה המון ידע והדרכה שמונגשים בצורה ברורה, פשוטה ואפילו כיפית.

החלטתי בתור צעד ראשון להרשם לסיור שטח בקריות ואפילו שכנעתי חבר נוסף להרשם ביחד איתי. הסיור פתח לי את העיניים וגרם לי להבין שאני רוצה ללמוד ולבצע בעצמי את השיטה שאתה מסביר ומלמד.

לאחר הסיור, אותו חבר ואני החלטנו לעשות הכל לפי הספר, בדיוק כפי שאתה מלמד. בחרנו עיר ואיזור, והתחלנו לטייל מספר פעמים בשבוע ברחובות. דיברנו עם בעלי דירות, מתווכים, שכנים וכל מי שרק אפשר, התמקדנו בדירות ספציפיות, ויצרנו טבלת מעקב שבה רשמנו את כל הפרטים של הדירות שראינו ושל אלו שעדיין לא. למדנו את מחירי השוק, בדקנו עסקאות באותם בניינים בנתוני רשות המיסים, ממתווכים (שמאד אוהבים להתגאות בעסקאות שסגרו) וממוכרים שיצרנו איתם קשר וכבר מכרו. התעניינו בשכירות באיזור כדי ללמוד את מחירי השכירות וכך, עם הזמן התגבשה אצלנו היכרות מעמיקה עם האיזור. כמו-כן, כבר ביקשתי אישור עקרוני למשכנתא ממספר בנקים על מנת להיות מוכן.

לפני כחודשיים, הלכנו לראות דירה של מוכר שהיה לחוץ למכור. ברגע שנכנסתי אל הדירה, ידעתי שזאת בדיוק העסקה שאני מחפש. בתוך מספר ימים, סגרנו על מחיר שהוא כ8% מתחת למחיר השוק ובתוך כשבועיים חתמנו חוזה אצל עורך דין.

בתחילת השבוע הזה המשכנתא עברה אל המוכרים והעסקה בוצעה, וכבר יש לי שוכר מוכן לחתימה על חוזה שכירות.

אני מתנצל שהמייל יצא ארוך משציפיתי, אך ההתרגשות באמת גדולה. וכל זה בזכות כך ששיתפת, עזרת ולימדת, אפילו שזה קרה בלי שהרגשת. בזכותך, אין לי ספק שאמשיך ללמוד, לחקור ולהשקיע בנדל״ן. וכמובן שאני ממשיך לעקוב אחרי הערוץ שלך ביוטיוב וממליץ לכל מי שאני מכיר.

אז לסיום אומר שוב המון המון תודה ושנה טובה ומלאת השקעות מוצלחות!

5.רימון חייט_edited.jpg

בני הולץ

אני לא יודע אם אתה יודע או לא, אבל שינית לנו את החיים מקצה לקצה.

אחרי שראיתי את ההרצאה שלך בקורס של הבית האקדמי החיים שלנו התחלקו שלניים.

מאז אנחנו לא מפסיקים להתפתח ללמוד ולעשות.

תודה רבה רבה 🙏

5.רימון חייט_edited.jpg

משפחת היימן

ליובל ואלכס-

קצת חששתי בהתחלה אבל הייתם בדיוק האנשים הנכונים בזמן הנכון. הטיפול המסור והמקצועי, התחושה שיש לך מישהו שלך בשטח שדואג לאינטרס שלך, פתיחות וישירות - מרגיש חופשי לשאול גם את השאלות הקשות ויודע שלא ימרחו אותי. גמישות ועזרה גם בזמן הקורונה למצוא שוכרים ולהכניס אותם ועוד ועוד. תודה שאתם מאפשרים להשקיע בצורה מצוינת בלי פשרות וגם אפשר להמשיך בחיים הרגילים ולדעת שאתה בידיים טובות.

ולכל מי שטרם קפץ למים תדעו שהמיינדסט הוא הקובע. חובה לברר ולבדוק ולרדת לעומק הדברים אך להיות נחושים לעשות ולא לתת לחששות להקפיא אותנו מעשיה. 

בהצלחה

5.רימון חייט_edited.jpg

תמר

הסיפור שלנו עם smart start ויובל שוורצמן מתחיל איפשהו סביב 2015.

שמועה מגיעה מאח ששמע מחבר (וכו) והיא מספרת שיש אדם אחד, שיושב חזק בעסקי הנדל"ן ועוזר לזוגות צעירים לרכוש דירות להשקעה.  


עשינו לייק בפייסבוק ונחשפנו לעולם שלם-

יובל מעלה חומרים איכותיים ונגישים שפשוט הפכו את כל המושגים המעורפלים למשהו שאנחנו קצת יותר מבינים בו...

(עד אז מי הבין בכלל מה זה גרייס, בלון, מינוף, פליפ... אף אדום🤡)

הזמן חלף ואנחנו מחליטים להתקדם עם העניין. נרשמנו לכנס מתעניינים ברמלה.


הגענו ביום שישי בבוקר יחד עם עוד כמה זוגות במצבנו, לאולם קטן ברמלה.

יחד עם כוס קפה וקוראסון טרי קיבלנו הרצאה מרתקת על מהי השקעה נכונה ואיך מתאימים אותה לכל אחד בצורה הכי מקצועית.

משם המשכנו יחד עם כולם לראות דירה כזו- זוג צעיר שבדיוק רכש דירה חמודה באזור מתפתח ברמלה. דרך יובל והחבר'ה המדהימים שלו הדירה עוברת שיפוץ קטן ומושכרת לאנשים טובים. כל זה בלי שהמשקיע צריך להתעסק יותר מידי (מה שהתאים לנו מאוד כזוג הורים סטודנטים ועסוקים).


מפה לשם, קבענו שיחת ייעוץ עם יובל. שיחה של שעה, ממוקדת וממקדת (עם גישה הכי טובה וחיוך) והבנו מה ההשקעה הכי נכונה עבורנו.


מבצע החיפושים החל.

נפתחה קבוצת וואצפ שמטרתה- למצוא לנו דירה. יובל צירף אליה את אנשי השטח שלו שסרקו את האזורים הרלוונטיים וחיפשו לנו מציאה מתחת למחיר השוק. גם יועץ משכנתאות היה בה, ועזר לנו להוציא הסכמה עקרונית מהבנק וכו... המסע מתחיל.

התחושה לגמרי היתה שהחבר'ה של יובל עובדים בשבילנו ואנחנו יכולים להיות רגועים.


כמה ימים אחרי זה, איש השטח מתקשר ומספר שמצא את מה שחיפשנו. נוסעים לראות, פוגשים את היזם והקבלן ומבינים איזו מציאה הצליחו לדוג לנו פה.  כל כך התלהבנו עד ששיכנענו את ההורים לרכוש את הדירה ליד.זהו, אנחנו תודה לאל אחרי חתימה על חוזה ומריצים את ענייני המשכנתא עם היועץ המעולה של יובל.


היה כל כך הרבה צחוק וכיף בתהליך הזה, ככה שפשוט נהננו מהדרך. בטח ובטח מהתוצאה.


ממליצים בחום!!

5.רימון חייט_edited.jpg

גיל רוזנטל

שוורצמן ממש מרגש לראות אותך מתקדם ומתפתח גם בעניין האישי(משפחה ילד וכדומה :) ) וגם בעניין המשחק ממש השקעה מטורפת ! אין לי ספק בקרוב הוליווד, וגם בחברה שהקמת לנדל"ן לעזרה לאנשים, אני עוד זוכר את אמיל זולא שם שישבנו בגינה ופתאום נהפך לדירה... חחח איזה ישן.., ועכשיו לכל החברים של יובל, החלטה של יובל אכן הייתה החלטה לא סטנדרטית של בעצם להפוך לאיש נדלן ומשחק ולעזוב עבודה בטוחה, אבל בזכות זה הוא ניהיה מישהו לא סטדנרטי מבחינת הכנסה פסיבית, היום הבנקים שונים ממה שהיה אז בתקופה של יובל(הלוואות מסחריות , משכנתא 70 אחוז ומחירי דיור ברמלה זולים) אבל עדיין יש מציאות בעזרת השם תמצאו את הדרך להכנסה פסיבית כמו יובל זה אפשרי , אבל העבודה קשה(זה לא זכייה בלוטו) ויש פה לקיחת סיכונים שקולים(אבל אני חושב שפחות מפתיחת עסק או התעסקות באפוציות), אם אתם צעירים ורוצים להכנס למסע הזה, יובל זה הדרך!

5.רימון חייט_edited.jpg

נתנאל שכטר

איך היה הסיור?

וואלה חתיכת הפתעה סדרת לנו,היה מדהים להפגש פנים אל פנים!

יש פעמים בחיים שאתה הולך לקבל משהו מסוים ואתה מקבל הרבה מעבר למה שציפית...

אין ספק שיום שישי שייך לימים האלה...

אנרגיות טובות,עשייה, זרימה,ידע ומעל הכל,מישהו שבא להיות שם בכל כוחו,אין ספק שהיה מצוין.

אגב,אלכס ושגב התותחים לא הצליחו לעצור את עצמם מלדבר...

תכננתי לצאת לגולן לשבת ב 11:00...

בסוף יצאתי מרמלה ב 13:00.

כשהגעתי להורים אבא שלי אמר לי:" לא זוכר אותך מגיע על הקצה כבר שנים...".


היה באמת מצוין,אני במילואים היום,ננסה להתחבר לזום,מקווה שיצליח.

תודה רבה על כל הערך והטוב שאתה מביא איתך.


מבחינתי הגיע הזמן שנקפוץ למים.

לי חשוב מעבר לרכישת דירה שיהיה לי את היכולת לעשות את זה לבד עוד כמה וכמה פעמים,אשמח שנהיה בקשר,

שכטר

5.רימון חייט_edited.jpg

זיו ואיתי ספקטור

הי יובל,

רציתי להודות לך על סיור השטח בלוד.

היה מאוד מעניין ומעשיר וכמובן ששמחנו מאוד לפגוש אותך אישית.

במקור נרשמנו לתאריך אחר, לא התאפשר לנו להגיע אליו, ובסוף שמחנו על כך ;)

היו אנרגיות טובות מאוד, תחושה של מקצועיות וחום אנושי. יחד נוצרה אווירה של למידה ורצון להתקדם ליעדים שלנו.

תודה רבה על המפגש!

זיו ואיתי ספקטור.

5.רימון חייט_edited.jpg

רביד

דיוק סוגיה שאני הייתי בה.


אני מאוד ממליצה על Yuval Shwartsman 

אחרי שפניתי אליו תוך פחות מחצי שנה הייתי עם דירה על שמי בעיר רמלה, הקבוצה שלו מלווה מקצה לקצה, זה עושה הרבה נחת ושקט בנושא כמו נדלן שהוא לא מוכר ועם זאת מהווה לרוב את ההון היחיד שברשותנו


מומלץ מומלץ מומלץ !

5.רימון חייט_edited.jpg

אירית

היי יובל 

איזה איש יקר אתה...

צפיתי במדריך לנדלניסט המתחיל 

וגם בלעלות על מפת הנדלן.

כמו כן שוחחתי עם הצוות המדהים שלך.


שמחה שזימנת את ההזדמנות 

להיכרות אישית יותר .

רגע לפני שאצלול לפרטים 

רוצה לאמר,

 שהצפיה בך מלמדת ומעשירה מאוד

 אך יותר מכך האנרגיה שאתה מעביר

פורצת מסך לגמרי.

כך שהליווי שלך כבר התחיל !


לפני כשלוש שנים התחלתי להתעניין בהשקעות, כלכלת המשפחה והתפתחות אישית. 

למדתי מוובינרים יוטיוב כנסים סדנאות וקורסים.

לעניין התפתחות כלכלית ונדלנית (ללא הדרמה)!

וכדי שלא יתארך יתר על המידה 

אומר לך בנימה אישית 

מה שיש לי יותר מהכל 

זו התשוקה להצליח

זו נחישות בלתי מתפשרת לצעוד בכיוון האור

זה לפרוץ את החסימות שסוגרות עלי 

בסוף התכלית היא חופש 

(להסיר את התלות שלי בקצבת המדינה)

המטרה במספרים היא להכפיל את ההכנסות 

עד גיל שישים .

אך המטרה של הלב היא המשמעות

הקריאה של הלב היא להגשים 

להפוך כאב לאנרגיה של אהבה.

תודה לך שאתה הופך את זה לאפשרי !

5.רימון חייט_edited.jpg

אריק

היי יובל שבוע טוב

רציתי לשתף, שאני עוקב אחריך כבר הרבה זמן 

וההרצאות שלך, במיוחד האחרונה , נותנות הרבה כוח ואויר במפרשים.. 

מקבלים ממך הרבה השראה ומוטיבציה, ואתה נראה ונשמע אמין מאוד.

זאת ועוד שהתוכן שאתה מעביר, עובר בצורה מקצועית ומסודרת לגמרי

תודה רבה וישר כוח גדול !

5.רימון חייט_edited.jpg

נינה גרדשטיין

First of all, that webinar, fuckinggg aweesommeee!!! I listen to it over and over again. 


You talk about keep getting up and trying again and again and again. 

On another note, you talk about getting out of bad situations, if its the situation, or people around you etc. 

At what point do you say OK, maybe I need to reevaluate? Really ask myself do I want this? Is this the right way? Maybe this isn't serving me and I need to run away. 

(for example, a bad boss but you can keep telling yourself, ok im learning to deal with tough people, not everoynes like me. Ok this is making me stronger, Im gonna prove to myself that I can be successful despite a maybe not so nice environment.)  Stam, that's a classic example. 


Or at what point do you say ok, you don't need to prove to yourself you can do it alone, ask for help. 

For example doing real estate, doing a ליווי.  How much time/ tries do you give yourself to learn/do by yourself? Before you say OK I need to do another ליווי. I know that's super subjective, but maybe you can explain the feelings around it.

 

On one hand I want to push myself to at least try by myself, and not have to say to myself ok everything new or maybe not an expert yet, I need hand holding. 


Or I did a ליווי, for example, and now I want to try myself but isn't going as planned. On the other hand, everything takes patience, and persistence, and a little bit of fake it till you make it. 


Or say yes attitude, but wait maybe that's not good for me... 


If you can go in depth to those places deep inside ourselves, how to sharpen our self awareness in this area. 


THANK YOU!!!!

5.רימון חייט_edited.jpg

שי בלקין

פעם כשהייתי כבן 15 הייתה פרסומת ברדיו, עוד בימים שהייתי יושב להקשיב לרדיו. 

והפרסומת דיברה על תכנית ״כלכלה בגובה העיניים״ למי שלא מתמצא בשוק.

כולי שמחתי באומרים לי - כי סוף סוף אני אבין מה לעזאזל מדברים בכלכלה.


הן כילד בן 15 חשבתי שאני אבין בפוליטיקה, אנהיג את העם, אמליך מלכים ואבנה מקדשים - אך בשביל פוליטיקה צריך כלכלה וכך בזכות התכנית אהיה מלך לכל הארץ 

מה רבה האכזבה כי פרסומות לחוד ומציאות לחוד


וכך המשכתי להיות אני, קטן וחמוד, עברו השנים ופרחו חלומותיי - לא כסף יש לי, לא מנהיג אנוכי בקושי בעל עם ילדה... 

ואז יובל שוורצמן אחד החל לפרסם דברים וכל דבר שפרסם הגיע כמים על נפש זנוחה כמוני - ואז ראיתי כי עוד הוא עשה תכנית 

״כלכלה בגובה העיניים״ בחשש מה באתי לשמוע האם שוב תצא אכזבה לי?


והשיעור החל ובכל מילה גבוהה יובל צילצל וביקש שוב הסבר ועוד סיכם ושוב הבהיר עשה את המוות למרואיין שבשמחה פישט עוד ועוד יד והבנתי כל מושג לאשורו

ועתה יודע אני כי ״אנהיג את העם, אמליץ מלכים ואבנה מקדשים״


טוב, קצת בגרתי מאז מספיק לי לדעת כי אבנה לי מקדש מעט ואנהיג את ביתי ואשמח עמי - כיובל שוורצמן אחד;)

5.רימון חייט_edited.jpg

גל משגב

הגעתי ליובל דרך המלצה של חברים 

יובל היה מקסים, מקצועי, זמין ונגיש לכל שאלה לאורך כל הדרך

הייתה תחושה שאני בידיים בטוחות ושתמיד היה עם מי לדבר ועם מי להתייעץ


בליווי של יובל הגעתי לעסקה מעולה שלא הייתי מגיע אלה בשום דרך אחרת

תודה יובל!


5.רימון חייט_edited.jpg

שלומי חרזי

שמעתי עכשיו את הפודקאסט עם עמית עשת

היה מרגש

כייף, מלמד

ומפוצץ השראה


אני שמח שרותם גולן סיפרה לי עלייך

אתה דמות נפלאה להתחקות אחרייה

5.רימון חייט_edited.jpg

איריס לוטן

יובל יקר

לפני הכל כל מייל אליך אני פותחת בהודיה. על השפע שאתה נותן לאחרים ודרכך בתחילת הדרך נחשפתי להרבה מאד מנטורים, מורים שיסייעו לי רבות בדרך. פתחו לי את הראש והיית חלק מכובד ביציאה שלי מהמטריקס, שנמשכת 

מעל חמש שנים עוד מעט. 

5.רימון חייט_edited.jpg

אייל גורביץ

שלום יובל,


ראשית אני רוצה להודות לך על כל השיתוף והידע שאתה משתף בצורה מעוררת השראה, למרות שאני כבר שנים קורא את כל הספרים שאתה מדבר עליהם ושומע את האנשים המדהימים שתה שומע, הצלחת לחדור ללב שלי מכיוון לא צפוי :)

5.רימון חייט_edited.jpg

אסף איזק

יובל רק רציתי להגיד תודה כיף גדול לשמוע לתכנים ולהרצאות שאתה מעביר אני פשוט נהנה מכול רגע הגדרתי לעצמי יעד ל 2022 נכס נדלן להשקעה אין לי מושג איך אני אמור להגיע לזה אבל מה שבטוח שזה היה אם הקבוצה הנהדרת של SMARTSTART

5.רימון חייט_edited.jpg

סוזן מרום

היי יובל 

ראשית אני רוצה להודות לך על כל המיילים והחומר המעשיר ששלחת לי

קראתי את הכל וראיתי את כל הסרטונים ביוטיוב ואפילו מספר פעמים.

זה זמן רב שאני עוקבת אחר העשיה המדהימה שלך

כמובן שאני מתעניינת בנדל"ן המון שנים אך לצערי לא הצלחנו עד היום לעשות את הצעד הראשון ממליון ואחד סיבות ופחדים  וכעת בזכותך נתחיל לעשות !


5.רימון חייט_edited.jpg

אריק

אתה לא יודע איך אמא שלי מאושרת שטיפלתי לה בניירת של הבית וההסכם ממון שעשיתי לה  וכל זה בזכות בורא עולם ובזכות השליח שלו לעינייני נדלן אם לא הייתי מתחיל תהליך איתך לא הינו מודעים לכל הבעיות אצלה 

תודה על כל הטיפים שלך והעזרה

5.רימון חייט_edited.jpg

אופיר ג

אתה מבחינתי דוגמת המופת לאדם שמצליח לג'נגל בין חיים שאפתניים ברמות שלא הכרתי מאדם בגילך, להתנהגות חופשיה ומלאת קלילות.

מצאת את  הדרך לא לקחת את עצמך יותר מדי ברצינות, אבל גם במקביל להמשיך לתפקד ברמה גבוהה שמאפשרת לאחרים להתייחס אליך כאדם רציני ומעורר השראה

5.רימון חייט_edited.jpg

יונתן פרץ

אתה מדהים, באמת.

היושרה שלך, הכנות (ביחד עם המקצועיות שלך) לקחה אותך ותקח אותך עוד עוצמות ושלבים רבים קדימה.

5.רימון חייט_edited.jpg

שקד ציוני

לפני כ3 שנים שנים התחלתי להתעניין בהשקעות באופן כללי ובתחום הנדל"ן בפרט, התחלתי לקרוא, לקחת קורסים, לשמוע פודקאסטים בנושא אך לא ידעתי באמת איך להתחיל, כלומר - הבנתי יחסית הרבה אך לא מספיק כדי לבצע חקר שוק, למצוא עסקה במיקום טוב ובמחיר טוב ובעיקר - לא ידעתי איך לרכוש נדלן בפועל, לאחר הרבה לבטים פניתי ליועץ פיננסי והוא המליץ על יובל ועל SMART START כעל מי שיכול מקצועית למלא את פערי הידע שלי, אחרי שחקרתי קצת על הפעילות של החברה פניתי ליובל וקבענו פגישה - בפגישה יובל תכנן מסלול השקעה שיתאים לי אישית והצמיד אותו לרענן - איש השטח של SMART START באיזור הקריות והתחלנו לחפש דירה להשקעה בזמנים שנוחים לי (כאיש קבע בצהל עם לו"ז שלא מאפשר הרבה גמישות - לא ניתן להגיע לשטח לראות דירות מתי שבא לך), בכל דירה שראינו רענן הסביר את היתרונות והחסרונות, ביצע הערכות שונות על הנכס, בנה תכנית משכנתא ובשורה התחתונה - החלטנו מה יהיה הנכס המתאים והמשתלם ביותר בשבילי, כאשר החלטנו שאנו רוצים נכס במחיר מסויים - רענן ביצע בשבילי מסע ומתן על מחיר הנכס עד שקיבלנו את המחיר שרצינו והחל תהליך הרכישה - מיקוח על המשכנתא מול הבנק, סגירת חוזה במשרד עורכי דין, העברת תשלומים למוכר ולאחרונה גם קבלת הצ'קים של השוכרת (האמת - רגע מרגש) ורישום בטאבו של הדירה על שמי - הכל בליווי של רענן.  נכון להיום אחרי שסיימנו את התהליך אני יכול להגיד שאני שמח שלקחתי את הליווי של SMART START , יובל ורענן, הוא שווה כל שקל ממנו (תרתי משמע - התשלום נכנס לחישובים ובסופו של דבר - יניב רווח) ובעיקר שמח שלאורך התהליך היה לי אנשים מקצועיים ושבאמת ניתן לסמוך עליהם.

5.רימון חייט_edited.jpg

אופיר גינוסר

היי יובללללל! ❤️

אני יודע שלפעמים אנשים זקוקים לחיזוקים, אז אני מקווה שאני תופס אותך בזמן שכזה.

אני צופה בכל השבוע האחרון בתכנים שאתה העלת ביוטיוב, ואני חייב חייב חייב לומר לך שלא מצאתי אדם שנותן חומר איכותי להתפתחות אישית כמו שאתה יוצר.

אני מרגיש ממך שאתה מבין את הפרספקטיבה של אדם שצופה בתכנים התפתחותיים לעומק, ואתה מנגיש את התכנים שלך באופן שעונה על כל השאלות האפשריות.

אז תודה לך יובל, באמת תודה רבה

5.רימון חייט_edited.jpg

אופיר ג

גילוי נאות, אני שמתי לעצמי שעון מעורר להישאר ער עד 02:00 לפנות בוקר, כדי לברך אותך אי שם בגילדפורד.

וכמעט בכל מקרה אחר, עם כל אדם אחר, היה לי קצת מאתגר לשכנע את עצמי לא לעצום את עיניי אחרי שבוע, קצת מאתגר.

אבל כשזה נוגע אליך, החלטתי לשים שעון מעורר מתחילת מאי, בשביל לוודא הרמטית שאותו רגע מיוחל שהברכה תגיע אליך בחצות, באמת יקרה.


ולמה?

אז אני אצטט משפט של גנדי, שיסכם בשבילי את אחת הסגולות המדהימות והיקרות ביותר שאתה מחזיק בהן:

"תהיה השינוי שאתה רוצה לראות בעולם".

בגיל 38, אתה עברת בשנות אור את שאיפותיך כשהיית בגילי: 

הגשמת את החלום הנכסף שהיה לך לשחק על במה, שינית מקיצון לקיצון את המצב הפיננסי של מאות משפח­­ות ולימדת עשרות אלפי ישראלים על התפתחות אישית והתנהלות פיננסית נבונה.

אני יכול לומר כמביט מהצד עם 100% של ביטחון, שהחיים שאתה בנית הם מגדלור ענק שמפיץ אור לכל האנשים שמכירים אותך. 

ויש עוד ציטוט של מנטור מרתק בשם Jordan Peterson, שמעביר את הנקודה שלי באופן הכי טוב שאפשר:

"אתה תכיר לפחות 1,000 אנשים במהלך חייך, והם יכירו 1,000 אנשים במהלך חייהם. 

במילים אחרות, אתה מרחק אדם אחד ממיליון איש, ושני אנשים ממיליארד."

תחשוב על זה רק לרגע, איזו רעידת אדמה אתה יצרת בעולם שלנו, לאיזו כמות מאסיבית ודרמטית של אנשים, בפרק זמן באמת כל כך מועט - של 38 שנים.

עם שמחת החיים המדבקת שלך, הלב הרחב שלך והעשייה הבלתי פוסקת שלך לעבר הפיכת העולם שלנו למקום טוב יותר.

אז מזל טוב יובל, מזל טוב מכל הלב. 

כי מגיע לך את כל הטוב שיש, שאליו זכית והרבה יותר מזה. 

אשריך ❤️

5.רימון חייט_edited.jpg

אור שהרבני

יובל היקר!

את הדרך שלי אליך עשיתי ממש במקרה כששמעתי את השם שלך לראשונה בפודקאסט בדרך לעבודה. מיד אחר כך התחלתי לברר אודותיך ומצאתי רק תשבחות והכרת תודה לאיש. משם הדרך אליך הייתה קצרה ומכוונת, להגיע אל האיש שיעזור לי בהשקעה הכי גדולה שהייתה לי בחיים, לרכוש את הנכס הראשון. עם המהלך מגיעים לא מעט חששות אבל הצוות שמסביב נתן את ההרגשה שאני בידיים טובות, שיש מי שדואג לעניינים. זו הזדמנות לומר לך תודה שהכרתי אחלה בנאדם, איש השטח שלך, משה. רב הזמן ההתנהלות היא איתו, מרגע החיפוש אחר הנכס ועד הכנסת שוכרים לדירה. 

תודה רבה לך יובל ולכל הצוות הנהדר של סמארט סטארט שבזכותכם רכשתי בפעם הראשונה בחיי נכס נדל"ן, הראתם לי שמה שנראה מפחיד לא בהכרח כזה אם יש לידך את האנשים הנכונים!

תודה❤

5.רימון חייט_edited.jpg

רמי מנגיסטו

לחברת smart start בכלל, וליובל ורענן בפרט!

רצינו להגיד תודה רבה על ליווי והכוונה מהרגע בו חשבנו על כל נושא רכישת הדירה. תודה על הסבלנות, המקצועיות הגדולה, 

האנושיות והנעימות. תודה שעזרתם לנו לקפוץ למים, ושבזכותכם חסכנו שנים של ציפייה לקראת ההזדמנות לקנות אי פעם דירה.

תודה על הכל,

רמי וטליה.

5.רימון חייט_edited.jpg

רננה בשן

אתה אור גדול לעולם הזה, תודה שאתה ממלא את השליחות שלך בעולם הזה עם כל כך הרבה ענווה ושמחה, אנחנו רק מרוויחים מזה.

אני עוקבת אחריך כבר תקופה, מקשיבה להרצאות וקוראת, התפתחתי וגדלתי הרבה בתחום ובכלל מאז שהתחלתי לעקוב.

תודה על זה 

5.רימון חייט_edited.jpg

ליאור לוי

שבת שלום איש יקר! 

בדיוק סיימתי לצפות בפרק 2 לשיחה המאלפת שלך עם עוז קורן. בוסט מנטלי לפני שבת 💪🏻

 

ועוד משהו קטן לשתף... לא יודעת אם אי פעם שמעת על זה, אבל יש ביהדות מושגים של "צדיק של פרווה" ו"צדיק של תנור". למה הכוונה? שיש צדיקים שהם כמו מעיל פרווה- לומדים בחדר סגור, מתקדמים בלימוד ומעלים את עצמם, בדיוק כמו שמעיל פרווה מחמם רק את לובשו. מנגד, יש צדיקים שהם כמו תנור חימום- לומדים בעצמם אך מפיצים את משנתם ואת הדברים שהם לומדים גם לעולם ולאחרים, כמו שתנור חימום מתחמם בעצמו ומחמם גם את הסביבה. זה נאמר במדרש בהקשר של נח ואברהם אבינו- שנח (לפחות בהתחלה) התמקד בלימוד תורה עצמי ואילו אברהם אבינו הסתובב בעולם והפיץ את הבשורה של אלוקים. 


ולמה נזכרתי בזה? לפני כמה ימים העלית פוסט בו שיתפת ב"שדים" שמתעוררים לפעמים ואומרים לנו להתמקד בעצמנו ובקידום שלנו ולמה "לבזבז" זמן על אחרים..  ובאותה נשימה כתבת על ההתגברות על השד הזה ועל עשיית האור שמגרשת את החושך. 


אני בטוחה שאני לא הראשונה שכותבת לך את זה (ובטח לא האחרונה), אבל תדע שעוררת אצלי רצון ורעב עצום להתקדמות, התפתחות והצלחה, שרק הולך וגדל, אחרי שנים של הליכה במדבר.  אני מודה לך מעומק הלב על כך ועל כל מה שאתה משתף איתנו והתכנים המדהימים שאתה מפיץ. אתה צדיק של תנור... תודה לך על הנתינה, התשומות והזמן שאתה משקיע בלחמם גם אחרים עם החום האדיר שלך, ביניהם אני. 


תבורך 🙏🏻🌷 שבת שלום ורק טוב!

5.רימון חייט_edited.jpg

ורד כהן

הי יובל יקר, אנחנו כבר מכירים כבר זמן ורוצה להודות לך על הרבה דברים על הדרך שאתה עושה- גם כלכלית וגם רוחנית - היינו איתך בייעוץ ועוקבת אחרייך ביוטיוב- למרות כל הפחדים והחששות- רכשתי בשנה החולפת- 2 נכסים מניבים בעצמי!- בזכותך:) ובזכות רענן הנהדר שעובד איתך- איזה איש יקר ונדיב:) תודה רבה. מאישה שלא הבינה דבר בנדלן ופחדה- הצלחתי להתגבר, ללמוד, לאזור אומץ ולעוף קדימה וזו רק ההתחלה....🙂 3. מרגש ריבוי היכולות שלך- החדות, האומץ והנתינה - מהדהד ומלמד אותי הרבה מאוד-ומזין את האומץ והיכולות שבי- עוזר לי להבין לאן אני רוצה להגיע ואיך- תודה רבה, תמשיך לפרוח ולאפשר לא.נשים לפרוח דרכך , שנה של משפחתיות, אהבה, גדילה והתפתחות🕊 

5.רימון חייט_edited.jpg

מיטל ויניב טאובוך

אני רוצה להמליץ על המסלול ליווי של יובל. במיוחד על האיש של יובל באזור רמלה, רועי שגב.

עשינו שיפוץ לבית פרטי ישן שלא היה ראוי למגורים, שיפוץ ענק (כמעט כמו לבנות בית מחדש).

השיפוץ כלל המון אנשי מקצוע, עמידה בלוחות זמנים, רועי ליווה אותי לאורך כל הדרך ומול כל הספקים.

לדעתי, בלעדי רועי, השיפוץ לא היה בר ביצוע ובטח לא היה מגיע לתוצאה המדהימה בסוף התהליך.

רועי ליווה אותנו מרמת התאוריה לביצוע, היה כמעט כל יום בנכס ודאג לכל פרט ,מהקטן לגדול.

מעבר לכך שמדובר באנשים טובים, בשורה תחתונה, התוכנית העסקית הצליחה מעל הצופה, התוצאה פשוט מדהימה.

5.רימון חייט_edited.jpg

אילנה ושלמה אשכנזי

יובל שלום,

אילנה ואני השתתפנו בסיור שהיה ברמלה ב 22.10.2021, ויצאנו מוקסמים!

מעבר לאירגון המושקע לפרטי פרטים, פגשנו את רועי שגב, שמאד הרשים אותנו, הן בידע והן בניסיון, תוך ירידה לפרטים לגבי נושאים שצריך לתת להם דגש, בתהליך רכישת נדל"ן, והשכרתו.

שיי פרלמן נתן לנו הרצאה בנושא המשכנתאות, שהייתה טובה והאירה לנו  נקודות שונות שלא חשבנו עליהם.

עדי הציגה את הפאן האישי, שהיה חשוב מאד, כדי ללמוד מהניסיון האישי שלה, לרבות טיפים קטנים וחשובים, שנבעו מההתנסות שלה.

התחושה הייתה שנפגשנו עם אנשי מקצוע משופשפים, שמכירים את השטח ושתרמו רבות מהידע שלהם.

הסיור היה ממוקד ונתן לנו ביטחון רב שאנחנו בידיים מעולות, ושלא ביזבזנו את זמננו לשוא.

ניפגש הערב בזום.

אילנה ושלמה אשכנזי

5.רימון חייט_edited.jpg

סיון ורן ירושלמי

היי יובל, ערב טוב 🙂

איזה כיף! סיימנו את התהליך ורציתי להגיד לך ולצוות שלך תודה רבה!

כידוע לך, זאת לא רכישת הדירה הראשונה שלנו אבל זאת כן הדירה להשקעה הראשונה שלנו (כן ירבו 😁) ואנחנו מאוד שמחים שבחרנו לעשות את הליווי הזה דרכך.

קודם כל אתחיל ואומר שיצא לנו להכיר אדם מקסים, נטול אגו ומאוד אכפתי. היו לנו התלבטויות בדרך ולא משנה באיזו שעה, תמיד השתדלת לענות בהקדם האפשרי ולתת מענה וגם להרגיע כשהיה צורך...☺️💜

תודה ששידכת לנו את רועי שגב האלוף!!! הוא באמת איש סופררררר מקצועי, נחמד ועם הרבה סבלנות.


ממליצה בחום לכל מי שמחפש דירה להשקעה במחיר מעולה ומתחת למחיר השוק, עם מינימום התעסקות. 

תודה תודה תודה ❣️🙏🏻🤘🏻

5.רימון חייט_edited.jpg

רז טנדלר

שמע מאוד מתרגש יובל.

שתדע שהרבה זמן התבלשתי עם עצמי ואיך שהכרתי אותך הרגשתי ביטחון אמיתי ועל מי לסמוך.


באמת יש איתך צוות ברמה הכי גבוןה שקיימת . אנשים נחמדים אדיבים ישרים.


באמת זה כיף.


באמת, שאין לי מילים.


מחכה רק לסיים עם המשכנתא ,ונמשיך הלאה לעיסקאות הבאות.

5.רימון חייט_edited.jpg

שמחי ורינה

חברים, עדיין לא סיימנו לגמרי את העסקה בלוד, אבל אני רוצה להודות לכל הצוות המדהים שמלווה אותנו:

יובל - שאנחנו בקשר איתו כבר תקופה ארוכה ונותן המון השראה לעשייה ולא לפחד להשקיע,🥳

אלכס- איש השטח שלעולם לא מתעייף ותמיד נשאר אופטימי שדברים יסתדרו 💪

שי  מיכאל וכל הצוות המדהים של פרלמן משכנתאות - על עבודה מקצועית ויסודית, תמיד זמינים  לשאלות וברורים והכל בחיוך ענק ששומעים דרך הטלפון 😊😊

לורנס- על עבודה מקצועית והכל ברוגע ובנעימות. ✍️


וכמובן תודה לבורא עולם על  כל מה שנותן לנו, ועל השליחים הנאמנים שהפגיש אותנו איתם 🙏

5.רימון חייט_edited.jpg

אור ואורטל לוי

בוקר טוב חברים🌈🌞


רצינו להגיד לכולכם 

תודה רבה על הליווי והמעטפת ברכישת הדירה.

על כל העצות הטובות , גם שהיו הרבה שינויים בתוכנית תוך כדי תנועה.

תודה לאלכס על איתור העסקה,

תודה לשי והצוות שלו על העצות המימוניות המשתנות תוך כדי תנועה,

ותודה ללורנס על הצד המשפטי 


ביום שישי חתמנו על הסכם שכירות חדש אצל לורנס

ובעצם אפשר להגיד סוף סוף שהקלסר בארון


@את/ה תודה על כל המעטפת והניצוח על הפרוייקט הקטן שלנו


אז אנחנו ממשיכים קדימה בחקר שוק לאיתור העסקה הבאה שלנו ליישם את מה שלמדנו ב 100 ימים

5.רימון חייט_edited.jpg

אורי ותהילה

יובל היקר,

רצינו להגיד לך תודה גדולה!

אנו עוקבים אחרי התכנים שלך מזה מספר שנים. זה התחיל בפגישת ייעוץ פרטנית כבר לפני שלש וחצי שנים, אז פתחת לנו את הראש לחשיבה אחרת מכל מה שאנשים חושבים ש"נכון לעשות". 

מעריכים מאד את הידע, המקצועיות, ויותר מכל, את האדם שבך. הישרות, הערכים, והטוב שאתה רוצה, ומפיץ החוצה לעולם.

בהערכה רבה! 

אורי ותהילה

5.רימון חייט_edited.jpg

עינב קורח

יובל ואלכס היקרים, 

אני מסתובבת כבר כמה שנים בעולמות ההשקעה, אבל תמיד רק בחו"ל כי היה לי נדמה שפשוט יותר. 

לקח לי הרבה זמן להגיע למסקנה שאני חייבת גם השקעה בארץ אבל היו לי המון חששות.  

ואז הגעתי אליך יובל, ולתכנים שלך. הגישה שלך שהיא מאוד מקצועית מצד אחד, אבל בגובה העיניים. ומצד שני אי אפשר בלי לצחוק קצת, מאוד מצאה חן בעיני ונרשמתי לסיור נדל"ן ברמלה.  שם גיליתי את אלכס.  איש מקצוע מדהים שאוהב את העבודה שלו ואת העיר. הסיור שלו פתח לי את העיניים לאפשרויות ברמלה, עיר שמעולם לא חשבתי עליה כמקום להשקעה בנדל"ן.


מהרגע שהחלטתי לקפוץ למים הוקפתי באנשי המקצוע שלך שהם מהטובים בארץ. בין אם מדובר ביועץ המשכנתאות או עורך הדין.     

וכמובן אלכס, שטרח למצוא את הדירה הכי מדויקת לצרכים שלי במחיר הכי טוב שיש, והשכיר אותה במחיר מדהים ובלי להתפשר.   


תודה רבה על ליווי מקיף ומקצועי שעוטף, מסביר ומקל על התהליך עד להגשמת המטרה.  בלי פשרות !  אתם קבוצה מדהימה.

5.רימון חייט_edited.jpg

אורלי בביצב

יובל שוורצמן האלוף! 

איזה כיף להכיר אשיות כמוך ולהיות חלק מהמשפחה העסקית🙏🏼

לפני שפניתי לסמארט סטראט התלבטתי מאוד אם לעשות את הצעד.

אני לא מגיעה מרקע של נדלן, אבל הבנתי שאני כן רוצה לרכוש דירה ולהשקיע את כספי.

לאחר שראיתי את יובל באחד הכנסים שהיו בארץ הבנתי שהוא אדם שכדאי להשקיע דרכו ובליווי שלו- האור שהוא מפיץ, הטוב שבו והרצון האמיתי לקדם אנשים ולעשות טוב השתקפו מעיניו.

תהליך רכישת הדירה והלמידה תוך כדי תנועה לא היו פשוטים, בכל זאת, זה עניין גדול לבחורה שלא מבינה בנדלן ובתהליך בכלל 🙂 

הליווי של הצוות של יובל ושל יובל עצמו שווה כל שקל, בלעדיהם לא הייתי עושה את הצעד הזה ומשקיעה בעתיד שלי.

תודה רבה ליובל והצוות על הכל ❤️🙏🏼

5.רימון חייט_edited.jpg

רימון חייט

מחבר הספר משכנתא יעילה

היושרה שלך, הכנות (ביחד עם המקצועיות שלך) לקחה אותך ותק אותך עוד עוצמות ושלבים רבים קדימה.

5.רימון חייט_edited.jpg

אורי וטליה

​לכל מי שמתלבט או מתעניין:

אנחנו הגענו ליובל, ואחרי הסיור ברמלה קבענו פגישה כדי לראות אם זה רלוונטי. ביחד הוא תכנן איתנו את התוכנית העיסקית הנכונה בשבילנו- שתזרוק אותנו הכי רחוק שאפשר אבל לא לקפוץ מעל הפופיק.. הוא עזר לנו ל"התבשל" ולהיות מוכנים מנטלית ובעזרתו הגענו ליעד שלא חלמנו עליו אפילו.

עברנו כמה וכמה עליות וירידות וכשירד הבטחון לרגע, יובל היה שם מהצד המקצועי והבטוח לדעת לומר "זה לא מספיק מציאה". מהמשפט הזה הבנו מה ההבדל בין מתווך לבין מישהו שמלווה אותך ואכפת לו ממך, שתצליח ושיהיה לך הכי טוב. לכן לפעמים שווה לחכות, וזה מה שנתן לנו את הכח- כי כשיובל מתקשר שיש מציאה -אז אנחנו שם -עכשיו!!! 

וגם כשנגמר ומצטלמים עם האף האדום- ובגלל שזו דירה ראשונה אז רק התחלנו את הבלאגן- תמיד יש עם מי להתייעץ ואם הוא יכול אז הוא גם יהיה שם בשבילך לראות שהכל קורה על הצד הטוב ביותר (למרות שזה בכלל לא התפקיד שלו כבר...)

אז לסיכום, תודה ענקית כי ברור לנו שבלי הליווי איתך לא היינו מגיעים למה שהגענו- לא מבחינה מקצועית ולא מבחינה נפשית.

תודה- ושנזכה להשיב לך כגמולך.

5.רימון חייט_edited.jpg

אורי אור מאיר

בת הזוג שלי חזרה יום אחד וסיפרה על יובל, שהעביר לה הרצאה בנושא של השקעות נדל"ן. היא רשמה אותנו לסיור מקדים ברמלה באותו יום שישי, ושם פגשתי בפעם הראשונה את הליצן המוכשר הזה.
כבר מהרגע הראשון היה ברור שמדובר באדם כריזמטי, שיודע להסביר בפשטות גם את הנושאים המורכבים ביותר, אדם שרוצה לעזור ללקוחות שלו ומוכן לעשות 110% בשבילם. בקיצור, התאהבנו.

אחרי הסיור נפגשנו עם יובל לפגישת יעוץ מקדימה, שם הוא תאר לנו את השלבים המדויקים בדרך לרכישת הדירה הראשונה שלנו. כל שאלה או חשש שהיה לנו, הוא הפיג ברוח טובה ונעימה והבטיח להיות שם לאורך כל הדרך.

השלב הבא היה סיור דירות פוטנציאליות ברמלה עם אלכס. ראינו 4 דירות באזורים שונים בעיר, ולכל אחת היה הקסם והיתרון היחסי שלה. בסופו של הסיור הסכמנו שנינו שאחת הדירות היא-היא הכלה המיועדת לנו.

פנינו ליובל ועדכנו אותו בתחושות שלנו מהסיור, ולאחר משא ומתן עם המוכר הגענו למחיר שכולנו היינו מרוצים ממנו. בכל התהליך יובל היה שם בשבילנו (בדיוק כמו שהבטיח), וליווה אותנו מול יועץ המשכנתאות, השמאית, עורך הדין וכו'.
כשנפגשנו עם המוכר לחתימת החוזה יובל היה שם, וידא שאנחנו מבינים את כל הסעיפים השונים (ונחלץ לעזרתנו מעל ומעבר למצופה כדי לסייע לסגור את העסקה). יובל - אתה יודע על מה אני מדבר, והמון תודה לך על זה!

5.רימון חייט_edited.jpg

חיליק ולד

בעזרת בת זוגתי אורלי (בח"ל) התוודתי לשני דברים: קראתי את הספר "אבא עני ,אבא עשיר" והכרתי את יובל. אני בהחלט מזהה עצמי כעני מבחינת השריר הפיננסי. בעזרת יובל התחלתי לפתח את את הידע והיכולות הפננסיות. בעזרתו רכשתי את דירה ברמלה. דירת שיכון מוזנחת והרוסה שנרכשה בסכום של 665 אלף שח. הדירה שופצה במרביתה. סהכ ההוצאות על הקניה, השיפוץ והמסביב הסתכמו בסכום 820 אלף שח. אני מקבל שכר דירה בגובה של 3000 שח בחודש. הדירה העלתה ערך וכיום מוערכת בסכום של 950 אלף שח ( עליה בפחות משישה חודשים).
יובל עזר ביעוץ, הכוונה, קישור לבעלי מקצוע כמו יועץ משכנתאות, עו"ד, אדרכלית ושיפוצניק. הוא איתר את הנכס ואפילו סייע בסינון הדיירים.
חווית התהליך עבורי, שיובל הלך איתי יד ביד.
אני בטוח שזה לא יהיה שיתוף הפעולה האחרון שלנו.
יובל, תודה רבה על הלווי והיחס החם.
חיליק ולד, ירושלים.

5.רימון חייט_edited.jpg

תומר ושרה און

" הכסף שהיה ברשותנו לא הספיק לנו לרכוש את דירת חלומותינו. הקיפאון הזה גרם לכסף שלנו רק לאבד מערכו מדי שנה. יובל הראה לנו כיצד לצאת מהקיפאון הזה ע"י רכישת נכס שישמש להשכרה בינתיים, יאפשר לנו ליהנות מעליית מחירי הדיור במקום שנסבול מהם, ולהבטיח שיום אחד נוכל להגשים את חלום הבית משלנו.. תודה יובל "

5.רימון חייט_edited.jpg

רועי גולן

"יובל יקר שלום רוצה לשתף בתחושותי

עשיתי קורס להשקעות נדלן והתחלתי ניתוח שוק בעצמי. יצאתי כמעט כל ערב לטובת מציאת נכסי
בשלב כלשהו אפילו עזבתי את הלימודים כדי שיהיה לי מספיק זמן ואנרגיות להשקיע.
למרות החריצות והידע הרב שצברתי במשך שנה שלמה לא הצלחתי למצוא עסקה, וזה בנוסף לשנתיים אחורה שרציתי לקנות דירה. בעצם שלוש שנים שאני מתחבט בין דברים ומנסה למצוא את הדרך לעשות את זה.
אני רוצה להודות לך על הליווי שנתן לי סוף סוף את הזכות לעשות עסקה!!!!!
חשוב להדגיש שהקורס נתן לי את כל הידע, זה לא מה שהיה חסר לי.
במהלך הליווי היה לי עם מי לדבר ואת מי לשאול את השאלות שעיכבו אותי לפני כן, בין אם זה אתה יובל או בעלי המקצוע המדהימים שבצוות שלך.

לקחתי מהליווי המון דברים אז אציין שניים מהם.
הראשון זה המיקוד, אין חשוב ממנו.
הדבר השני זה שידע רב הוא נחמד אבל בלי ידע מעשי הוא לא שווה הרבה ובזכות הליווי עכשיו יש לי את שניהם.

שורה תחתונה הדבר החשוב ביותר הוא לעשות!

אני בטוח שאם הייתי מודע לליווי לפני לא הייתי ממתין 3 שנים וכנראה שכבר הייתי קרוב יותר לעצמאות כלכלית, אבל העיקר שהתחלנו :)

מאחל לכולם המון עסקאות והעצמה אישית

באהבה,
רועי"

5.רימון חייט_edited.jpg

נתנאל גלסנר

יובל יקר , המסע איתך התחיל בהרצאת האורח שנתת אצל משה פרידמן בקורס השקעה מנצחת בנדל"ן , אני בן אדם עם אינטואיציות גבוהות לאנשים ושם נראה לי גמלה בליבי ההחלטה שעוד ניפגש, הרגשתי שעומד מולי אדם מקצוען ועם תעוזה, שתי תכונות שאני מאוד מעריך.

בהמשך התהליך הרגשתי שקראתי אותך נכון, נהנתי איתך מאוד ברמה האישית והאמנתי לך והאמנתי בך, הרגשתי שחשוב לך שאשיג עסקה טובה, ובסוף התברר לי שאתה גם אדם אדיב  ושמאוד חושב לך שהלקוח יהיה מרוצה.

לסיום אוהב אותך ומקווה שניפגש גם בעבודה יחדיו בנדל"ן 

5.רימון חייט_edited.jpg

יעל הרשקו

" "יובל היקר,

החוויה שאתה נותן בתכנית הליווי שלך שונה לחלוטין מכל חוויה לימודית שעברתי עד כה. 
העובדה שתוך כדי לימוד החומר מרחיב התודעה שאתה מעביר על נדל"ן,
מתבצעת עשייה בפועל, סיורי שטח, טלפונים, עבודה עם מתווכים ומוכרים, גורמת לך להרגיש כמו יזם אמיתי תוך כדי לימוד!
הסביבה המחזקת של האנשים בקורס, ושלך כמובן, גורמת לביטחון ומובילה לעשייה. 
הקורס שלך הוא כיף אחד צרוף, מעולם לא הרגשתי כל-כך אחראית, ובשליטה על התוצאות שלי. 
תודה על האנרגיה שאתה מטעין בה אותנו בכל שבוע מחדש, ועל ההקדשה של כל כולך להצלחה שלנו.
כמובן ממליצה לכל מי שרוצה לחוש את תחושת ההצלחה הזו, ולראות תוצאות, להגיע ל יובל.

תודה רבה לך!
 

5.רימון חייט_edited.jpg

אורן פרבר

" מעל חצי שנה חיפשתי נדל"ן להשקעה. עבדתי עם חברה בחיפה ועם מתווך בבת ים. ראיתי הרבה נכסים אבל לא מצאתי מענה לכל הפרמטרים החשובים לי. עם יובל היתה פריצת דרך. ישבנו והגדרנו בדיוק מה חשוב ובנינו תוכנית לטווח הארוך. יובל היה קשוב ולבבי, ואפשר היה להרגיש הרצון האמיתי לו לעזור. הדירה השניה שהוצעה לי ברמלה היתה מתאימה וישר סגרתי. חודש אחרי הרכישה כבר הוצע על הדירה 100 אלף. יותר. יובל הוא מקצען אמיתי בנדל"ן וגם אדם ישר ואכפתי. שמח שפגשתי בו!"

5.רימון חייט_edited.jpg

אלירן חזז

יובל אחד האנשים המדהימים שיצא לי להכיר בעולם הנדל"ן. לא כל יום פוגשים אדם שהערכים והאנושיות שלו לפני הכל.
מומלץ בחום!!!

5.רימון חייט_edited.jpg

ג'ני ביקוב צור

טוב, אני חושבת שהסיור הזה הוא באמת חובה לכל מי שרוצה להשקיע בעתיד שלו ובטח לפני רכישת הדירה הראשונה שלכם. רוצו לקרוא את המדריך לנדלניסט המתחיל של יובל, הוא שווה זהב!!!! אני ממליצה בחום על הסיור ובהחלט על הליווי של יובל, כי - לפני הכל- הוא אדם ערכי, הגון, ישר, נעים הליכות, מדבר מהלב ובאמת דואג לאינטרסים שלכם:). אני אישית אשמח מאד לעבוד איתו בהזדמנות הראשונה:). תהנו!

חוץ מזה,
יובל הוא אחד האנשים הכי ערכיים שאני מכירה ובאמת פועל מתוך תחושת שליחות עמוקה להביא כל משק בית בישראל למצב של חינוך פיננסי ואי תלות במוסדות המדינה.
ממליצה לעקוב אחרי ולהגיע לכל פעילות שהוא מציע ברוחב לב ומתוך כוונות טהורות ביותר!!!

5.רימון חייט_edited.jpg

אורלי בר קימה

אחלה יובל בעולם! 
השתתפתי ביום שישי בסיור עם יובל, ועם המקסים שלו ביפו צוות ירוסלם - אורנה ודוד המקצוענים, שלקחו אותנו לסיור בשכונות, לאחר הרצאה פותחת תודעה ומעוררת השראה של יובל, על דרכו משכיר מתוסכל בהייטק, לשחקן, ויזם נדל"ן. 
ראינו דירות והוסבר לנו רבות על האיזור ופוטנציאל ההשבחה וההשקעה בו, בצורה מקצועית אך בגובה העינים, ולי באופן אישי זה עשה הרבה שכל וחשק להשקיע שם. 
שווה מאוד לשמוע את יובל, שהוא משעשע אך חד מאוד, באבחנות שלנו, ויש הרבה מה ללמוד ולהיעזר בו. תודה רבה חברים, הייתם לי לעונג, ועוד תהיו...ברכישות אינשאללה בקרוב. 
אורלי בר-קימה
עיתונאית, מאמנת, מרצה ומנחה ערב השראה ומדיטציה למודעות וריפוי. כמו גם מנטורית בתוכנית "סוד הכסף" המושקעת של גיל אורלי.

5.רימון חייט_edited.jpg

דן מינץ

שלום וברכה!!! הייתי בסיור ברמלה ... מאוד התרשמתי מאדם רציני יודע את מטרותיו ורוצה לעזור לאחרים. אני הייתי מוכן דווקא ללכת על זה אבל אני לא בטוח שיש לי אפשרות להון עצמי כלומר יש לי חצי דירה לפי הסכם ולא ברור לי מה אני באמת יכול לקבל משם... על כל פנים על פניו נראה כי מי שיעשה את זה דרך יובל יצליח!!!

5.רימון חייט_edited.jpg

הילה לקס

לפני קצת פחות משנתיים, אחרי הלידה של הבת שלנו, קיבלתי הזמנה להרצאה מהמדריכת פילאטיס שלי- "מתנה ללידה- לכי לשמוע את יובל". ומי מסרב למתנות? אז הלכנו להרצאה בגבעת רם.
ישבנו בהרצאה בין מלא סטודנטים חכמים וספקנים, וידענו שאנחנו שומעים דברים נכונים, רק לא הבנו איך זה קשור אלינו... 
כי אין לנו מספיק כסף בשביל זה
כי אנחנו אחראים על ילדה עכשיו ולא יכולים 'לקחת הימורים'
כי אנחנו לא יודעים מאיפה להתחיל
כי זה לא מתאים לנו, וכו' וכו'.
היינו צריכים את התקופה הזו בשביל להתבשל ולהבשיל. לאט לאט, קראנו עוד חומרים וכתבות, הכרנו אנשים נוספים שמתעניינים בתחום, לאט לאט השיח שלנו השתנה. זוית הראיה השתנתה. הבנו שאנחנו צריכים לקחת אחריות על הכסף שלנו. הבנו, שכולנו גדלים במערכת שמלמדת אותנו לעבור שלב אחרי שלב במסלול קבוע מראש, למלא אחר הוראות ולא לצאת מהקוים... בעוד שהעולם כבר מזמן שינה את התבנית, את המהלך, והוא ממשיך להשתנות כל יום.
הבנו שאנחנו צריכים להגדיל את הביטחון הכלכלי שלנו. שמנו לב שבמשך הרבה מאוד זמן הכסף שלנו שוכב בבנק, וצובר שכבת אבק מעליו. אז התנסינו בהשקעה מסוג אחר, ולמדנו ממנה המון.
למדנו שאנחנו זקוקים לליווי של אדם שמכיר את התחום, שיכיר גם אותנו ויחבר בינינו לבין רכישת דירה. החלטנו שאנחנו נשקיע עוד כסף בשביל ליווי טוב, בשביל צוות שמכיר את העבודה, ובעצם- בשביל שזה יצליח. והרגשנו שבחרנו בידיים טובות.
אז לקח לנו שנה וחצי להתבשל, וקצת פחות משבועיים מהרגע שהחלטנו שהולכים על זה ועד שבשעה טובה, חתמנו על חוזה.
עצם הידיעה שיש עוד מישהו איתנו, שרוצה לעקוב אחר ההתקדמות, נתנה לנו גז, וככה, פחות משבוע אחרי השיחה עם יובל נסענו לראות חמש דירות. בסינון פשוט נשארנו עם התלבטות בין שתיים. התייעצנו עם יובל והחלטנו ללכת על אחת מהן. נפגשנו עם בעלי הדירה- המוכרים- וחתמנו על חוזה בליווי של זלמן ובנוכחות עו"ד.
זו היתה חוויה מיוחדת מאוד. 
האמת, לא האמנו שהכל יזרום כל כך מהר...
מתפללים ומחזיקים אצבעות שהכל יצליח, ומחכים כבר לדירה הבאה

5.רימון חייט_edited.jpg

זיו כהן אמסלם

יום שישי האחרון נוכחתי בסיור של יובל ברמלה ,נהנתי מאוד יובל מעביר את הסיור בצורה מעניינת מאוד ,מרגיש כאדם ישר ואמיתי !!תודה יובל.

5.רימון חייט_edited.jpg

יגאל ברנר

השתתפתי בסיור שערך יובל והצוות המצוין שלו ביפו ונפעמתי מכמות הידע שהם חולקים שם,בתור מישהו שלא ידע הרבה על נדל"ן לפני יצאתי משם כאשר כל מה שדברו עליו היה ברור מאוד ואם מוטיבציה גדולה להמשך!. ממליץ בחום!!1

5.רימון חייט_edited.jpg

ינון עקביה

תודה רבה על שיתוף הידע הככ נדיב..לא מובן מאילו בכלל מה שקורה כאן.אם כבר מדברים על מציאות אז יובל זאת המציאה לאקסיט שלכם - החיים!

5.רימון חייט_edited.jpg

מיכל זיו קרמר

יובל אדם מקסים עם ידע רב ועם לב ענק. למדתי ממנו המון על נדל"ן בארץ במיוחד מסיור שהוא ערך והצטרפתי אליו. היה מלמד ומהנה. יובל היה חלק חשוב בתהליך שעברתי לרכישת נכס משלי.

5.רימון חייט_edited.jpg

מנדל רוזן

שלום וברכה!!! הייתי בסיור ברמלה ... מאוד התרשמתי מאדם רציני יודע את מטרותיו ורוצה לעזור לאחרים. אני הייתי מוכן דווקא ללכת על זה אבל שלום יובל
רצינו להודות לך על סיור נדל"ן מעניין מהנה והצלחת להסיר את הפחד לחשוב בכוון של נכס מניב בארץ.
אנחנו נבחן את הנודא לעומק עבור ילדימו וניצור קשר
תודה
מנדי וחמי רוזן

5.רימון חייט_edited.jpg

קרין גלולה

יצאתי לסיור נדל"ן ברמלה עם יובל לפני כמה ימים. אני יכולה להגיד שיובל יודע על מה הוא מדבר ושיש לו ידע עצום בתחום מבוסס בעיקר על ניסיון שלו וזה מבחינתי הדבר הכי חשוב כדי לגרום אמון אצל אחרים

5.רימון חייט_edited.jpg

ניר ויעל זר

 ממליץ בחום על הליווי המסור, המושקע והמקצועי של צוות סמרטסרט
יובל , על כל העזרה, תמיכה והכוונה שלו בתחילת הדרך, שדחף אותנו לחלום בגדול ולהיות אמיצים. ורועי

 המתווך התותח שליווה אותנו בכל תהליך קניית הדירה ומציאת שוכרים. הוא דאג לכל הפרטים הקטנים ועשה הכל כדי שנהיה מרוצים. 
צוות מנצח, והדרך הטובה ביותר לקנות דירה היום!

5.רימון חייט_edited.jpg

יעקב איסחקיוב

התהליך שעברתי בדרך לנכס הראשון שלי,

כמו כל זוג צעיר בתחילת דרכו אחרי שצבר בעמל רב הון עצמי רציתי לקנות דירה למגורים, שתהיה לי פינה משלי ולחיות בכיף עם משפחתי,

מהר מאוד הבנתי שבתקופה בה אנחנו חיים היום זה ממש לא כלכלי לרכוש דירה למגורים במדינת ישראל ולהשתעבד לכל החיים למשכנתא שתחנוק אותנו כלכלית, במיוחד באזור המרכז, לא מתאים לי בכלל!
התחלתי לחקור, ללמוד, ולהתעניין איך, איפה ומה אני יכול לעשות עם הכסף שצברתי שיתחיל לעבוד בשבילי ושלא סתם יצבור אבק באיזשהו פק"ם בבנק.

אחרי חיפושים והמלצות התחלתי לקרוא את הספרים "אבי עשיר אבא עני" , "חשוב והתעשר" , "איך האידיוט הזה עשיר ואני לא", הקריאה של הספרים האלה שינתה לגמרי את תפיסתי ועולמי לגבי השכלה פיננסית ומיד הבנתי מה אליי לעשות, המטרה העיקרית שלי הייתה לצאת מ"מרוץ העכברים" , להיות חופשי כלכלית, לייצר הרבה מקורות הכנסה ולא להיות תלוי בהכנסה בודדת מהמעסיק שלי, הדרך שבחרתי להגיע למטרה היא באמצעות השקעות בנדל"ן.

התחלתי לראות הרבה תכנים ביוטוב, סרטונים של מנטורים ומשקיעי נדל"ן בארץ, ככה הגעתי לערוץ יוטוב של יובל שוורצמן וממש התחברתי לעשייה שלו ועברתי על כל הסרטונים שלו, והתחלתי לעקוב אחריו.
שלב הבא היה להירשם לסדנת השקעות נדלן משולבת סיור בשטח עם יובל שוורצמן והצוות שלו ברמלה-לוד,

הסיור שטח עבר מעולה, יובל העביר את הידע שלו וחלק אתנו מניסיונו בתחום בתצורה מאוד פרקטית ומובנת, הפציר בנו השכלה פיננסית, הראה לנו נכנסים להשקעה של הלקוחות שלו שרכשו בליווי שלו והצוות יד ביד.
לאחר סיור השטח הבנתי והחלטתי שאת הנכס הראשון שלי אני ארכוש בעזרתו ובליווי של יובל שוורצמן והצוות המקצועי שלו, אבל קודם לכן אמרתי לעצמי שאני רוצה לבוא מוכן ובקיא בתחום הזה וביקשתי מיובל המלצה על קורס השקעות בנדל"ן, מפה התחילה תקופת הלימודים שלי במכללת אומנות הנדל"ן אצל המרצה והמנטור – אילן מיכאלי.

במהלך 4 חודשים של הקורס למדתי המון בתחום השקעות הנדל"ן, פסיכולוגיה שמאחוריה והעשיר אותי בהמון ידע בהשכלה הפיננסית, אילן מיכאלי מנטור מטורף עם אנרגיות משגעות, כריזמטי, בעל ניסיון עשיר למעלה מ-23 שנה בתחום, כל שיעור שעברתי אתו היה מרתק ומעניין בטירוף, במיוחד כששיתף אותנו בניסיונו מעסקאות הנדל"ן שביצע במהלך חייו.

במהלך הקורס משימתנו העיקרית הייתה להתמקד באזור ספציפי ולנתח את השוק שכלל רקע כללי על השכונה, אפיון האזור, סוגי הבניה, פיתוח סביבתי, מקומות תעסוקה, אפיון אוכלוסייה, תוכניות עתידיות לשכונה ועוד כל מיני פרמטרים, אני כבר ידעתי שהשוק שלי יהיה רמלה-לוד מהיכרותי הקודמת מסיור השטח עם יובל שוורצמן והתמקדתי באזור ספציפי בעיר לוד, ראיתי ועקבתי אחרי מספר רב של דירות באזור והייתי כבר מספיק בקיא להגיד מה מחיר השוק (מה ה-X), חשוב להדגיש שלמרות כל הידע שצברתי במהלך הקורס עדיין היה לי חסר הביטחון בלבצע את הרכישה עד הסוף , הרגשתי ספק, הייתי צריך מישהו לידי שיגיד לי שזה זה.

בסיום הקורס פניתי ליובל למציאת דירה להשקעה בליווי יד ביד על ידו והצוות שלו שיתנו לי תמיכה ואת הביטחון שחסר לי על מנת לקנות את הנכס הראשון שלי, בנינו תוכנית עסקית ביחד עם יובל ויצאנו לדרך.

למחרת מתקשר אליי רועי שגב התותח, קפטן באזורים של רמלה-לוד, מומחה שמכיר כל דירה שרק יוצאת למכירה באזור, עוברים היכרות בטלפון הוא מסביר לי במומחיות ומקצועיות רבה על אופן התהליך ושהוא מתחיל לחפש דירות מיוחדות, מתחת למחיר השוק ושאני יהיה זמין לטלפון ממנו. עובר יום אחד, יש שיחה מרועי שאומר שיש מציאה, דירה מתחת למחיר השוק, שאלתי פרטים על הדירה וישר הבנתי שמדובר על עסקה מעולה בגלל שאני מכיר את האזור וניתחתי את השוק במסגרת הקורס, קבענו יום למחרת לראות את הדירה, נכנסים עושים סיור של פחות מחמש דקות יוצאים למטה ללובי ,רועי נותן את האישור שלו שזו באמת אחלה עסקה ומציאה של נכס ואני אומר קניתי!

לסיכום אני רוצה להודות ליובל שוורצמן והצוות של Smart Start שנתנו לי את התמיכה, הגיבוי, הליווי הצמוד הזה שעוזר לך בכל צעד וצעד, לרועי שגב התותח, בן אדם מקצועי ביותר, מסור ללקוחותיו שעוזר ומלווה עד הסוף יד ביד את המשקיע עד שהוא מקבל את הנכס וללורנס סבג העו"ד שליווה אותי משפטית בעסקה ונתן שירות מצויין.

אני ממליץ לכולם מי שרוצה להשקיע בנדל"ן בארץ ומחפש ליווי צמוד, אכפתי, מקצועי על ידי צוות מופלא שנותן את כל הכלים שיפנה ליובל שוורצמן  
מי שרוצה ללכת בדרכו לבד – ממליץ לפחות לעבור את הקורס במכללת אומנות הנדל"ן על ידי המרצה והמנטור אילן מיכאלי 

מחכה בקוצר רוח לנכס מס' 2 ..

5.רימון חייט_edited.jpg

מיכאל המבורך

יובל היקר, אלכס, מריאלה ויוני, בוריס וכל הצוות. אני עדיין פוסע את הצעדים הראשונים שלי בעולם הזה, צעדי תינוק. עדיין מעט חושש.

אתם בטח זוכרים כמה זמן לקח לי להגיע לקניה עצמה, סיור בעפולה, סיור ברמלה וכמה שיחות איתך.

תודה על הסבלנות ויותר מזה, תודה על המקצועיות. מהרגע שקיבלתי החלטה ועד עכשיו, על הליווי והזמינות.

מריאלה ויוני שתפרו לי את התוכנית למשכנתא ובאותו המחיר גם דאגו למחזר את המשכנתא על הבית שלי.

לבוריס עורך הדין שתמיד היה זמין וידע להרגיע את החששות שלי.

לאלכס התותח שמכיר את הסביבה מצויין, שדאג לאנשי מקצוע לשיפוץ וכשבקשתי חוות דעת על המחיר מקבלן שאני מכיר, קיבלתי תשובה: לך על זה, זה מחיר מעולה. שידע לנווט במהירות בין ההזדמנויות ולמצוא שוכרים במהירות מטורפת תוך כדי יצירת חיסכון משמעותי עבורי.

שמח על הדרך, וכן, עדיין מעט חושש אבל הרבה פחות.

אחרי שנים שהייתי בחוסר ודאות כלכלית וחוסר תכנון מסיבות שונות ומשונות, אני מרגיש שאני עולה על דרך חדשה וטובה ומקווה שתוך מספר שנים אגיע בליווי הנפלא שלכם לבטחון כלכלי.

תודה!

5.רימון חייט_edited.jpg

דוד שמש

יובל, 

רוצה להודות לך על העזרה והסיוע הסופר מקצועי במציאת ורכישת הדירה ברמלה. במשך הרבה זמן רציתי לעשות את הצעד הזה ורק לאחר שהכרתי אותך באמת עשיתי את הצעד. 

בעזרת הליווי הצמוד הרגשתי בטוח לפעול ושמח על ההזדמנות להכיר אותך! 

יאללה מחכה לדירה הבאה.

5.רימון חייט_edited.jpg

הדס ואביחי

כבר כמה שנים הסתובבנו סביב הרעיון של הבטחת העתיד הכלכלי שלנו ע"י קניית נדל"ן להשקעה מדברים על זה, מתחילים לחפש ושוב נשאבים ליום יום.. 

את יובל הכרנו לראשונה לפני מספר שנים כשהרצה בקורס נדלן שהשתתפנו בו. 

החלטנו לעקוב אחריו והצטרפנו לרשימת התפוצה של המיילים  של החברה שהא פתח לליווי משקיעי נדלן יד ביד. 

לשמחתנו יום אחד החלטנו לעבור מהספסל למגרש ולפנות לפגישת ייעוץ אצל יובל. 

לאחר מספר חודשים מצאנו את עצמנו עם דירה מעולה שנרכשה במחיר עוד יותר מעולה וזה רק חלק מתוכנית כוללת של הבטחת עתידנו הכלכלי. 

הליווי של יובל לאורך כל הדרך והליווי בשטח של רועי היו התגלמות המקצוענות, האכפתיות והיושרה. רועי גם דאג לכל השיפוץ והשכרת הדירה והיה זמין לכל דבר עם סבלנות אין סופית. 

אנחנו לא טיפוסים שבוטחים בקלות ובטח כשמדובר בסיכון  של סכומים לא מבוטלים.  יובל, רועי וכל הצוות מבינים בנדל"ן אבל לא פחות חשוב מזה הם מבינים באנשים ובאים בטוב וזו המומחיות הגדולה שלהם.  

יובל ורועי וכל הצוות המון תודה מאחלים לעצמנו עוד שנים רבות של עסקאות משותפות.  

שמחים להיות חלק מהקהילה, הדס ואביחי. 

5.רימון חייט_edited.jpg

אהרון ואלומה דויטש

מייד אחרי החתונה ההורים של אשתי התחילו לדבר איתנו על לקנות דירה,

״לא כדאי לחכות,

המחירים רק עולים״ הם אמרו שוב ושוב.

בדיוק כמו הקלישאות האלה, בהתחלה חששנו והיו פחדים ומתחים ובּילבּול כזה, כי מה לנו ולדירה ולנדלן בכלל...

נדלן זה לאנשי עסקים מלומדים ומשופשפים. 

אבל מאז ששמענו על יובל ועל סמארט פתאום הכל האיר באור אחר

הכל נהיה אפשרי ובר הישג

התחלנו עם פגישה אישית עם יובל והבנו יותר איך זה עובד ומה צריך ומה מי מו...

בדרך הפחדים עלו ושאלות שצפו לפעמים השתלטו ולפעמים קיבלו מענה וגילו בנו אומץ

אחרי כל המסע והדאגות בסוף הגיע הרגע החשוב הזה.

היום חתמנו על חוזה קנית דירה ברמלה ואנחנו גאים ושמחים לצאת לדרך חדשה

שבעזרת השם בסבלנות עוד מעט נראה ממנה ברכה לקראת הגשמת חלומותינו.

5.רימון חייט_edited.jpg

משפחת לקס

יובל, אלכס, לורנס ולאה האלופים!

רוצה להגיד תודה גדולה על הליווי ברכישה🏠

על אורך הרוח, על השיתוף מנסיונכם, מהידע, בלב רחב, באכפתיות. הכל בגובה העיניים שאבין ואוכל לקבל החלטה נכונה בשבילי, עם הסתכלות קדימה.

הייתה לי חוויה טובה ומלמדת!

על דרך לא מובנת מאליה.

😊 ליובל, שהקמת דבר מופלא, על העידוד והמילים הטובות, על המחשבה המשותפת..

😆 לאלכס, שאין לי מספיק מילים, על האמונה שזה יצליח, ההתמדה והדחיפה קדימה בלי לוותר, הסברת לי הכל בסבלנות רבה ועם המון חשיבה יצירתית.

😇 ללורנס, על הזמינות בנועם, ההסברים המפורטים לכל מה ששאלתי (והרבה..) הידע והמקצועיות

🥳ללאה, יועצת המשכנתא המעולה, יש מי שיש לו ידע ויש מי שיש לו גם אופי שזה פלוס ענק, כמה דחפת והתאמצת בשבילי!

בקיצור..למי שעוד לא קפץ למים זה הצוות שאיתו כדאי.. אלף תודות!!🌸

5.רימון חייט_edited.jpg

אוהד ותמר נויפלד

הסיפור שלנו עם smart start ויובל שוורצמן מתחיל איפשהו סביב 2015.

שמועה מגיעה מאח ששמע מחבר (וכו) והיא מספרת שיש אדם אחד, שיושב חזק בעסקי הנדל"ן ועוזר לזוגות צעירים לרכוש דירות להשקעה.  


עשינו לייק בפייסבוק ונחשפנו לעולם שלם-

יובל מעלה חומרים איכותיים ונגישים שפשוט הפכו את כל המושגים המעורפלים למשהו שאנחנו קצת יותר מבינים בו...

(עד אז מי הבין בכלל מה זה גרייס, בלון, מינוף, פליפ... אף אדום🤡)

הזמן חלף ואנחנו מחליטים להתקדם עם העניין. נרשמנו לכנס מתעניינים ברמלה.


הגענו ביום שישי בבוקר יחד עם עוד כמה זוגות במצבנו, לאולם קטן ברמלה.

יחד עם כוס קפה וקוראסון טרי קיבלנו הרצאה מרתקת על מהי השקעה נכונה ואיך מתאימים אותה לכל אחד בצורה הכי מקצועית.

משם המשכנו יחד עם כולם לראות דירה כזו- זוג צעיר שבדיוק רכש דירה חמודה באזור מתפתח ברמלה. דרך יובל והחבר'ה המדהימים שלו הדירה עוברת שיפוץ קטן ומושכרת לאנשים טובים. כל זה בלי שהמשקיע צריך להתעסק יותר מידי (מה שהתאים לנו מאוד כזוג הורים סטודנטים ועסוקים).


מפה לשם, קבענו שיחת ייעוץ עם יובל. שיחה של שעה, ממוקדת וממקדת (עם גישה הכי טובה וחיוך) והבנו מה ההשקעה הכי נכונה עבורנו.


מבצע החיפושים החל.

נפתחה קבוצת וואצפ שמטרתה- למצוא לנו דירה. יובל צירף אליה את אנשי השטח שלו שסרקו את האזורים הרלוונטיים וחיפשו לנו מציאה מתחת למחיר השוק. גם יועץ משכנתאות היה בה, ועזר לנו להוציא הסכמה עקרונית מהבנק וכו... המסע מתחיל.

התחושה לגמרי היתה שהחבר'ה של יובל עובדים בשבילנו ואנחנו יכולים להיות רגועים.


כמה ימים אחרי זה, איש השטח מתקשר ומספר שמצא את מה שחיפשנו. נוסעים לראות, פוגשים את היזם והקבלן ומבינים איזו מציאה הצליחו לדוג לנו פה.  כל כך התלהבנו עד ששיכנענו את ההורים לרכוש את הדירה ליד.זהו, אנחנו תודה לאל אחרי חתימה על חוזה ומריצים את ענייני המשכנתא עם היועץ המעולה של יובל.


היה כל כך הרבה צחוק וכיף בתהליך הזה, ככה שפשוט נהננו מהדרך. בטח ובטח מהתוצאה.


ממליצים בחום!!

5.רימון חייט_edited.jpg

יורי

לראשונה הכרתי את יובל דרך ערוץ היוטיוב שלו, סיפרתי לחבר על הערוץ והחלטנו להגיע ביחד לסיור שטח.

משם התקדמתי עם יובל לבניית תוכנית פעולה. 

יחד עם יועצת המשכנתאות של יובל בנינו תמהיל משכנתא וקיבלתי אישור עקרוני ממספר בנקים. 

  לאחר מכן, איש השטח של יובל החל באיתור דירות מתאימות, באחת הדירות התקדמנו למשא ומתן אך בסוף המוכרים החליטו לא למכור. 

איש השטח המשיך בחיפושים והמשיך להראות לי דירות, אחת הדירות היתה חדשה מקבלן שהיתה במחיר טוב, עם אכלוס קרוב ואותה רכשתי. 

בקרוב אקבל מפתח, נאכלס את הדירה ונתקדם לעסקה הבאה. 

כל התהליך, החל מבניית תוכנית ועד לחתימת חוזה רכישת הדירה היה קליל ובאוירה טובה. 

ממליץ בחום לכל מי שמעוניין להכנס בצורה חלקה לעולם הנדל"ן, ולכל מי שמעוניין להגדיל את פורטפוליו הנכסים שלו בצורה יעילה ומהירה.

5.רימון חייט_edited.jpg

דוד ברנהולץ

מועדים לשמחה, יובל.

 אני רוצה לשבח בפניך את הליווי יד ביד שלך בצפון הארץ, 

ועל איש השטח שהכשרת, רענן.

 הוא אמין ומסור בצורה שאין דומה לה. עוד לא ראיתי דבר כזה. הוא עשה ועושה בשבילי מעל ומעבר, עברנו ביחד תקופה לא קלה, ועסקה לא פשוטה.

הכל הכל נעשה בסבלנות, במתינות, באחריות, במקצועיות מושלמת, ובנאמנות. בלי לתת לעולם תחושה של קושי או של טרוניה. 

שניכם פשוט אנשים לדוגמא ומופת. אמליץ עליכם בכל פה ובכל מקום.

 ושוב... מועדים לשמחה, והרבה בריאות!

5.רימון חייט_edited.jpg

שלמה

אז בזמנו הייתי כבר חצי דרך בהחלטה להשקיעע בנדל"ן,

וחצי שני היה בלהקשות על עצמי כל הזמן ןמה לא כדאי.

אחרי המון מחשבות שוחחתי עם יובל והבנו ביחד שיש כאן כדאיות ויכולת להשקיע.

השאר זה היסטוריה,

קיבלתי פנייה מהירה מהצוות שלו, ואחרי שראינו מס' נכסים, איתרנו עסקה ורכשתי בהצלחה רבה ובלי שום מאמץ מצידי,

הכל נעשה על ידי צוות מומחים מיומנים.

מומלץ ביותר לרכוש דירה דרך תוכנית הליווי של יובל.

תודה רבה

5.רימון חייט_edited.jpg

רחל הקשר

צוות יקר, שמזמן מרגיש כבר משפחה.

תודה רבה על הכל, הסבלנות, הדאגה, ההבנה, והרצון הגדול שאחווה הצלחה.

חזרתי אתמול מאוחר ועייפה בכדי לכתוב כמה מילים, אך הרגשתי צורך רב להודות לכל אחד מכם בחלק שלו.


ולך רועי, אין לי מילים. תודה על כל המאמץ, ההשקעה, הליווי המקיף על כל הפרטים הכי הכי קטנים, שבחיים לא הייתי חושבת עליהם.


הרגשתי בכל רגע שיש לי אבא ואמא לפנות אליהם, לשאול, להתייעץ, וסתם לשחרר לחץ.

5.רימון חייט_edited.jpg

יוסף

אז קודם כל שלום לכולם.

שמי יוסף ואני רוצה לספר בכמה מילים על החוויה שלי בקבוצת הליווי של יובל.

כידוע תקופת הקורונה זעזעה את כולנו אך לצד זה היא הביאה אותי לחשב מסלול מחדש לגבי העתיד הפיננסי שעד עכשיו היה נראה בטוח...

רצה הגורל ונחשפתי לקבוצה של יובל במקרה. (מקרה אותיות רק-מה')

לאחר שטחנתי עד דק את כל היטיוב (!) של יובל, התגבשה אצלי ההחלטה לרכוש דירה להשקעה.

נרשמתי לתוכנית הליווי של יובל, הגדרנו מטרה והתחלנו לעבוד!

הצמידו לי את שגב איש השטח המדהים!! ברמלה-לוד וראינו מספר נכסים, ולאחר חודשיים רכשתי דירה ראשונה!! 

התחושה שליוותה אותי לאורך כל הדרך זה שידעתי שיש לצידי אנשים סופר מקצועיים וישרים ושאני יכול להיות לבטוח בהם, ולפנות אליהם בכל שאלה.

זה לא תהליך פשוט וצריך הרבה אורך רוח ואמונה, אבל זה כל כך משתלם!

אני רוצה להודות לכל האנשים המדהימים שיש בקבוצה הזו!

תודה 🤡

5.רימון חייט_edited.jpg

הודיה שוקר

נתקלתי בתגובות מחמיאות על יובל והרבה המלצות בתגובות בפייס והתחלתי לגשש לראות מי הבנאדם. נכנסתי לאתר שלו the smart start לדף פייסבוק והתחלתי לעיין ולחפש חומר. 

כמה ימים אחרי, 3.12 חמישי בערב. לייב של יובל שוורצמן ועו"ד גיא מנדלסון, יושבים שעתיים ומנגישים את עולם ההשקעות בנדל"ן לכל מי שרק רוצה ללמוד! שעתיים מזמנם החופשי שופכים מידע, עונים על שאלות, מסבירים צעד צעד איך כל אחד יכול לעשות את זה ולמה לא לפחד לעשות את זה!

מאותו רגע הבנתי שאני נכנסת לתהליך ושאני רוצה ללמוד עוד על רכישת בית. שבוע לאחר מכן הושק קורס "לעלות על מפת הנדלן" משותף של יובל וגיא.. המחיר היה מצחיק ורחוק מלהתחרות בקורסים אחרים שמציעים בתחום מה שגרם לי לפקפק ביעילות שלו.. אבל הלייב מחמישי הקודם עשה את שלו ורכשתי את הקורס. מודה, לא ציפיתי, אבל הקורס הזה מטורף! מקיף כל כך! כל תחום שנתקלים בו במהלך רכישה-הכל היה שם. והכל מפי מומחים בתחום. אחת הרכישות המוצלחות שלי חד משמעית!! הכל בשפה פשוטה ונגישה לכולם..! יובל נותן מהידע המטורף שלו כל הזמן ולמי שרק רוצה והכל באהבה!!ממליצה בחום לעקוב אחרי תכנים שלו..!!!

5.רימון חייט_edited.jpg

אודי ניסים

למדתי ממך המון יובל ואני עדיין לומד ומאמין שאגיע לכל סיור או קורס שתלמד ואשמח להצטרף למשפחה שלכם ולעשות עסקים יחד כי אהבתי את האנרגיות הטובות היושר ואהבת החינם שיש בך נהיה בקשר בהמשך תודה.

5.רימון חייט_edited.jpg

טל ועמית

היי יובל, 

כאן טל ועמית.

רוצים קודם כל להודות לך על התכנים המעולים שאתה מעלה, ועל מי שאתה. כל כך מזדהים עם הסיפור חיים, וחולמים להצליח גם בדרכך. היינו איתך בפגישה שהייתה לקראת השנה החדשה, והיה מ-ד-ה-י-ם. עדיין ספוגים באנרגיות משם! 

אז חסכנו קצת כסף ונשמח להתחיל איתך במסע.

5.רימון חייט_edited.jpg

גיא אורי מיכאלי

ובל,

רציתי להודות לך הרצאה מדהימה. רכשתי את הקורס המלא ובאמת שההרצאה משנה תודעתית ומפילה המון אסימונים

מאוד מתחבר לדרך ולתהליך שעברת ואתה נותן המון השראה לעשייה.

תודה 🙏

5.רימון חייט_edited.jpg

אסי גונן

תודה רבה! אתה חמוד להפליא 


ותורם להתפתחות של כל כך הרבה אנשים בדרך חיננית ומעוררת השראה. 

תודה🌻🌻🌻

5.רימון חייט_edited.jpg

דוד לבזון

שלום יובל,


כאן דוד.


אני רוצה לנצל את ההזדמנות כדי להגיד לך תודה רבה על הסרטונים שאתה מעלה ליוטיוב.


באמת מדובר על תוכן איכותי מאוד שעוזר לאנשים.


אני צופה בתכנים שלך וחשוב לי להגיד תודה רבה!


דוד לבזון

5.רימון חייט_edited.jpg

רביד אברהמי

הי יובל נעים מאוד שמי רביד אברהמי אני בן 22 מפתח תקווה, חייל משוחרר.

הגעתי אלייך דרך ערן שטרן.

רציתי להגיד לך שאני מאוד מתחבר אלייך, לאישיות לך. מעבר לנדל"ן.

אני מאוד מזדהה איתך. התקופה שלך אחרי הצבא וההתפחות האישית. 

הקשיים שחוויתה מהסביבה שלך.

אני לומד ממך המון. 

תודה רבה לך על הנתינה שלך, הדרך הצנוע שבה אתה מוכר את התכנים והידע שלך היא מדהימה בעייני. 

תודה רבה לך 🙏🏽

5.רימון חייט_edited.jpg

איילת יהודה

הי יובל המקסים!


שמי איילת יהודה,

הורדתי את המדריך וקראתי בשקיקה,

מקשיבה לסרטונים שלך ביוטיוב, מקשיבה לך בפייסבוק ומשננת משפטים שאמרת.


כן, גם השתתפתי בסיור

היה מדהים!


בנתיים-

תודה על העשייה שלך,

מעריכה מאוד את כל מה שקיבלתי ומקבלת


חיוך עם אף אדום 🤪

5.רימון חייט_edited.jpg

גיא חבה

🙏תודה יובל על זמנך היקר,תמשיך להוות השראה לכל הסובבים אותך

5.רימון חייט_edited.jpg

אביבית

יובל היקר

בתקופה הקשה בחיי שבו הייתי בדיכאון לאחר לידה, שלרוב אנשים נופלים למקומות שליליים. אני החלטתי ל"ברוח" לסרטונים בערוץ היוטיוב שלך. מה שנתן לי כוח ומוטיבציה להתגבר על הדיכאון ולחזור למסלול של שיגרה וכן רצון עז לרכוש דירה. מודה לך מקרב לב.

5.רימון חייט_edited.jpg

משה ד

שלום 

צופה ביוטיוב בתכנים שאתה מעלה וממש נהנה!!!

אין עליך!

ממש מרתק ומקצועי


אני פשוט עובר מהפך הכל כיווני החשיבה שלי

תודהההההה👍👍👍👍

5.רימון חייט_edited.jpg

אירית ז

היי יובל 


תודה רבה על הקורס למשקיע המתחיל עם מיקי קבליס . 


המון ידע, ולא רק זאת אלא שהוא מעביר את המידע באופן מובנה ברור פשוט להבנה 

( keep it simple )

לאורך כל הדרך .


שתבוא לשניכם הברכה על ההנגשה של המידע החשוב הזה .


אלפי תודות 

בהצלחה.

5.רימון חייט_edited.jpg

תהל קליין

רוצה להמליץ בחום על חברת סמארט סטארט של יובל שוורצמן.

הכל התחיל בכך שהיה לי סכום מסויים שקיבלתי בירושה מהוריי ואחרי ששכב זמן לא מבוטל במקום הכי גרוע - פק''מ בבנק שלא צובר שום תשואה, החלטתי לעשות קורס שיתן לי קצת מושג לגבי השקעה נבונה.

במסגרת מפגשי הקורס נודע לי על שירות שלא ידעתי שקיים - ליווי משקיעים ברכישות נדל''ן. כאחת שפחדה לעשות צעד בתחום הרגשתי שזה שירות שתפור על הצרכים שלי. הגעתי לsmart start בחיפוש פשוט בגוגל, ובמקביל הסתבר לי שהמנטור שלי בקורס גם לקוח שלהם, ומרוצה מאוד.

יובל עשה לי סדר בשיחת ההיכרות. הוא הבין לליבי כמוזיקאית, מעצם היותו שחקן כך שהרגשתי שדיברנו את אותה השפה - להשקיע ולתת לכסף לעבוד, כדי להמשיך עם ההגשמה העצמית האמנותית.

יובל קודם כל איש ישר, דבר שני הוא באמת עושה את מה שהוא עושה כשליחות.

בזכותו רכשתי נכס מטורף בתהליך פעיח של תמ''א שכבר עכשיו שווה מאות אלפים יותר מבזמן הרכישה.

במקביל נועצתי איתו מספר פעמים והוא נותן תמיד תחושת קירבה ו-vip

ממליצה בעיניים עצומות ויודעת שהעבודה שלי עם יובל והחברה שלו היא לטווח ארוך גם להשקעות בהמשך.

5.רימון חייט_edited.jpg

אנטולי מקייב

חלמתי הרבה זמן על דירה להשקעה אבל פחדתי לעשות את הצעד הראשון, למזלי פגשתי את Yuval Shwartsman & Raanan Sokolov שמצאו לי דירה מהממת ושוכרים וחסכו לי הרבה טעויות מיותרות 😁

5.רימון חייט_edited.jpg

איילה

יובל נעים לי מאוד להכיר אותך שמי איילה שמענו אותך בעלי ואני בשידור היום פעם ראשונה ופשוט וואו.

ראשית התנתקתי מהסביבה הרעילה ששמה שידורי מציאות חיינו  בטלויזיה.

 נהנינו מאוד החכמנו קיבלנו בוסט רציני של השראה והכי חשוב בעיני קיבלתי חיזוק למה שאני זמן רב מאוד רוצה לעשות וחלק גדול מהדברים שדיברת עליהם אלו דברים שאני חושבת אותם ואומרת לבעלי שזה מה שצריך לעשות 

לאחרונה הצלחתי לגרום לבעלי לצאת מהחשיבה שלו ולראות את הדברים העינים שלי.....

הגעתי אליך דרך הודעת ווצאפ שקבלתי מאופיר זילביגר לשידור משותף שלכם . האזנו לכם  עמוס(בעלי) ואני ופשוט רותקנו זה היה שעור ענק מבחינתי  כי עמוס שמע מאיש מקצוע את מה שאני כל הזמן אומרת לו ויחד עם זאת מציינת כל הזמן שצריך להתייעץ עם איש מקצוע שיתווה לנו דרך איך אמרת אם לא יודעים או לא בטוחים לוקחים ליווי חזה מה שאני. מרגישה שאנחנו צריכים ליווי יש לנו החל עצמי ואנחנו לא בטוחים באמת ואיפה להשקיע לאחרונה התייעצנו עם יועץ פנסיוני והוא כמובן לא מבין בנדלן ובהמתחתו זה השקעות בקופות גמל כאלו ואחרות או במניות אבל אני רוצה משהוא אחר....

ויותר מתמיד גם אני וגם עמוס מבינים .היום יותר את רצוננו בהשקעות נדלן אבל גדול צריכים ליווי ....


 אתה פשוט מדהים ומה שאתה עושה עוד יותר מדהים המון תודות


איילה

5.רימון חייט_edited.jpg

שי אורן

יובל יקר שלום 

משהו שאני חייב לשתף אותך, מעביר הרבה הדרכות בנושאים פיננסיים ביחידה, באיזשהו שלב אחרי שעוד ועוד הגיעו להתייעץ איתי פשוט ביקשו שאבנה הדרכה עם כל הידע.. בחלק של העצמאות הכלכלית, אני נותן תמיד דוגמאות של אנשים שאני עוקב אחריהם שהגיעו לשם ומה הם עושים עם כל הדוגמאות הקלאסיות של האופטימית, הסולידית, עמית והגר בעיקר כדי קצת לתת השראה לכל מי שמסביבי שרובם הגדול עתודאים, וחלק מהפס ייצור של לך תעבוד כשכיר מ - 9 עד 5 בעבודה בטוחה ותפליג בבטחה עד הפנסיה.. כמובן שאני תמיד מתחיל בלתת את הדוגמה שלך, מבין כל עשרות ומאות האנשים בתחום שאני עוקב אחריהם והתכנים שלהם, אין ספק ששלך בפער הכי מעורר השראה של ללכת ולחיות את החיים שאתה רוצה, והוא גם נותן לי הרבה השראה במסע שלי

5.רימון חייט_edited.jpg

יעקב יצחק

ראשית תודה על השפע, מרגיש שאתה כמו פיה טובה שמפזרת אבקת קסמים והכי חשוב תמיד עם חיוך, 

נזכר בפסוקים

 וּקְרָאתֶם דְּרוֹר בָּאָרֶץ לְכָל יֹשְׁבֶיהָ יוֹבֵל הִוא תִּהְיֶה לָכֶם וְשַׁבְתֶּם אִישׁ אֶל אֲחֻזָּתוֹ וְאִישׁ אֶל מִשְׁפַּחְתּוֹ תָּשֻׁבוּ. יוֹבֵל הִוא

אמנם אתה בפתח אבל גם על זה נאמר ועל יובל ישלח שרשיו.

בכל מקרה עדיין החלום לבית נמצא, אני כרגע בודק מספר אפשריות או אפשרות להתקבל לקיבוץ ולבנות ואם לא יסתדר ללכת לכיוון של להתחיל בקטן לכיוון ה מדד 500 ...

עוד תשמע ממני 😉, ערב נפלא, יעקב.

5.רימון חייט_edited.jpg

מתן

יובל שלום ! 🎷🔮🌿

קוראים לי מתן, התחלתי להתעניין וללמוד על נדלן בחודשיים האחרונים בעיקר דרך תכנים שלך ברשת, רכשתי את המיני קורס שלך ומשתדל לספוג כמה שיותר. 

קודם כל תודה ענקית על מי שאתה🙏🏽🙏🏽 אני רואה הרצאות שלך וצוחק ונהנה זה פשוט מדהים ! בהתחשב שזה תחום שנראה כל כך מפחיד לפני…

הגעתי אליך דרך אורי סלמן, הוא זרע אצלי את הזרעים הראשונים של עולם הנדלן וההכרות איתך :) 

ההורים ואני מחפשים בחודשיים האחרונים דירה להשקעה באשקלון בשבילי ואשמח להתייעץ לגבי כך. 

כמו כן אשמח גם לשמוע על הלימודים שאתה מעביר עם גיא אם זה רלוונטי (זה קצת חלום שלי עכשיו)

המון תודה בכל אופן 

בברכה,

מתן

5.רימון חייט_edited.jpg

מאור שטאל

נכנסתי עכשיו ליוטיוב, שמעתי את ההרצאה שלך המדריך לנדלניסט המתחיל.

אני חייבת להגיד לך שאני בדרך כלל מהר מאד מאבדת סבלנות, 

ואצלך לא רק שיש לי סבלנות לשמוע, אני גם עושה repeat אולי 20 פעם לשמוע שוב ושוב.

הרצאה של שעה אני שומעת שעה וחצי, כי כל פעם אני חוזרת לשמוע עוד פעם.

אתה מעביר את הדברים בצורה מאד מעניינת, מאד כיף להקשיב לך, ומאד כיף ללמוד ממך.

5.רימון חייט_edited.jpg

יותם נאמן

יובל היקר! מתנצל על האיחור בכתיבה. הייתי במעבר בין תפקידים ולא הייתה לי הפניות לכתוב באופן שמכבד את הבקשה. אז מתנצל שוב ולפניך ההמלצה שלי:


הבעיה הייתה פשוטה - אני לא יודע.

אני לא יודע איפה, אני לא יודע איך והכי חשוב אני לא יודע אם בכלל לסמוך על עצמי - ידעתי רק שאני חייב לעשות משהו. ועכשיו. 

אז ניסיתי, אבל מהר מאוד הבנתי שאני מסתובב במעגלים - וזו הייתה חוויה מאוד מוזרה ולא פשוטה, אני רגיל, גם בחיים האישיים שלי להיות ממוקד מטרה - ׳נעול׳ אומרים אצלנו.

בסופו של דבר התמזל מזלי ובאחד המעגלים - דרך שמועה מחבר של חבר וקצת שוטטות אינטרנטית הגעתי ליובל. האמת - חוויה מוזרה במקצת, האמת העמוקה יותר - חוויה שיצרה שינוי. ואלה - החוויות החשובות ביותר. (אני יכול לספור 3 כאלה עד עתה בחיי).

הפגישה הראשונה הייתה מדויקת - ולי זה היה חשוב ביותר. היה חומר לימוד מקצועי ומקיף, חומרי העשרה ועוד שהתחילו לייצר את ההכוונה והמיקוד שהייתי צריך. בקצה של הפגישה הרגשתי שקיבלתי משהו שעד אותו רגע בשיטוטים של הלפני לא היה - מיקוד ומטרה.

לא הייתי לקוח קל. אני עושה דברים באיזי, ופערי הידע שלי בתחום עצומים - אבל הנבחרת שיובל בנה סביבי עשתה הכל בסבלנות אין קץ ובמקצועיות רבה, רפי, שי, רועי - תודה רבה!

הדרך שעברנו דמתה למעין ניווט - יש יעד ועד שאתה ממש דורך עליו אתה מרגיש שהיקום זורק עליך הכל:

קורונה, ספקות פנימיים, הררי בירוקרטיה, חשש ואפילו קצת פחד. וגם כשמגיעים לקו הסיום - בלת״ם. ארצינו הקטנטונת לא יכולה בלי להזכיר לנו שהיא נקנית בייסורים - עוד מבצע פורץ, ומהומות במרכז הארץ אבל ככל שהקושי והאתגר צומחים - החבר׳ה של smartstart רק יותר מתאמצים ומנסים. בשלב הזה עיקר התודה היא לרועי שגב התותח!

אז האתגרים לא נגמרו, ולמעשה הרכישה הראשונה הייתה רק קו הזינוק - ובכל זאת כשאתה יוצא לריצה של החיים עם כזה צוות סביבך, התחושה היא הכי טובה שיש. 

אם עושים סיכום ביניים:

1. למידה מעמיקה של התחום

2. מפגש עם אנשים מרתקים ומקצוענים

3. רכישה של נכס במחיר מהסרטים

4. שיפוץ בעלות מצחיקה

5. השכרת הדירה במחיר יעד למרות אתגרי הקורונה ו׳שומר החומות׳

6. והכי חשוב - ליווי אנושי וחם לכל אורך התקופה - ממש יד ביד עד קו הסיום.


יובל - תודה.

5.רימון חייט_edited.jpg

איריס פינק

יובל! היי, איריס פינק 😊

אתה מבקש משוב קצר, תכלס יש לי ככ הרבה מה להגיד שאני באמת לא מצליחה לשים את זה במילים.. הערך שלך הוא מ ט ו ר ף. מטורף. לא פחות. גומעת בשקיקה את הלייבים שלך ביוטיוב, את הראשון עם גיא מנדלסון וזה שעשית עם גלעד מ x factor שמעתי כמה פעמים.. פשוט זהב טהור. פותח תודעה בעוד רמות. מעורר השראה. מנרמל. נותן להבין שגם אם אין לי מושג איך, זה אפשרי. הכל. תודה ענקית, באמת. 

ואין לי ספק שדרכינו יצטלבו בהמשך. 

אני סופר אוהבת נדל"ן, ואני רוצה להשקיע דרך הליווי שלך ואין לי ספק שזה יקרה! 

חוץ מזה שאני באמת מפיצה את הערך שלך ושל הליווי בכל מקום אפשרי.. סיפרת מתישהו שהגעת למקומות ואנשים אמרו לך די לחפור - זאת אני! 😅😊 אז תודה על החיזוקים! 

יאללה, שתהיה שנה משובחת במיוחד, מלאת בריאות ואהבה ❤️

5.רימון חייט_edited.jpg

איתמר שרון

קנות נכס בפעם הראשונה בחיים זה תהליך מרגש אבל ללא ספק גם מפחיד. בכל זאת, השקעה גדולה (ובמונחים שחלקנו רגילים להם, עצומה), תחום לא מוכר, הרבה בורות אפשריים, בירוקרטיה מאיימת בדרך. בלי ליווי ותמיכה כנראה שלא הייתי עושה את הצעד הזה לעולם. לשמחתי הרבה היה לי ליווי מעולה דרך יובל שוורצמן ו- The Smart Start, שהיו איתי מהרגע הראשון ועד האחרון (לעת עתה) כשבידיים יש לי דירה משלי עם שוכרים טובים.

מעבר ליובל שניהל את הכל מלמעלה, היה עם היד על הדופק ודאג לכך שאמצא דירה מצויינת, מי שליווה אותי בשטח בחיפושים בבאר שבע ואשקלון היה משה זקן, שלקח אותי לכמה וכמה סיורים, עם הרבה סבלנות ונכונות להסביר, יושרה, מקצוענות והבנת עומק. משה נתן את כל מה שצריך לכל אורך התהליך כדי להפוך את הנחיתה לרכה כמה שאפשר. ובאמת, לא כאב בכלל!

כמובן שמעבר למציאת הדירה עצמה, הם חיברו אותי עם יועצי משכנתא ועורך דין מצויינים, מקצועיים ונעימים איתם הם עובדים קבוע, ושדאגו לכל ההליך הבירוקרטי מ-א' ועד ת'.

בקיצור, אלופים. ממליץ בחום על משה, על יובל ועל The Smart Start לכל מי שחושב לעשות את הצעד ולא יודע מאיפה להתחיל.

5.רימון חייט_edited.jpg

שלום שטיינבך

רק רציתי לומר לך שהתוצאה שאלכס השיג לי היום שבר את כל הציפיות שלי. לא הייתי יכול לדמיין מהלך כזה. בכללי רציתי לומר תודה על הכל עד עכשיו. עם כולם הרגשתי בידיים טובות וזה בלשון המעטה. כל החברה שקישרת אותי אליהם - אלכס, רפי, ושי + מיכאל הם פשוט תותחים. תודה לך על smart start

5.רימון חייט_edited.jpg

לוטם וולף

הי יובל שמי לוטם אני בת 24 ורק רציתי להגיד לך המון תודה הסרטונים שלך ביוטיוב חשפו אותי לעולם הנדלן חפרתי על כל הסרטונים שלך ולמדתי מהם המון הגעתי גם לסיור שלך ברמלה לפני כחצי שנה פלוס מינוס ועכשיו אני בעלת דירה ברמלה דבר שלפני שנתיים לא האמנתי שאפשרי , ורק לפני שנה וחצי התחלתי לחקור ולחסוך ברצינות והאמנתי שזה יקרה תליתי לי דף גדול בכניסה לחדר שאומר שבגיל 25 אהיה בעלת דירה להשקעה בשווי מליון שקלים עם הון עצמי של 350 אלף אך במציאות אני בת 24 חסכתי פלוס עזרה מההורים 416 אלף וקניתי דירה 4 חדרים ברמלה במליון ארבעים . אתה ממש שינית לי את החיים תודה שאתה מעלה תוכן ומלמד ותומך בקהל שלך ❤️

5.רימון חייט_edited.jpg

בני ולילך הולצר

יובל היקר

תודה ענקית לך שהכרת לנו את עולם ההתפחות האישית שבעקבותיו עשינו קפיצה ענקית והגענו למיינדסט של השקעה והתפתחות. עזרת לנו להבין שחומר ורוח הם בעצם 2 צדדים של אותו המטבע.

את השקעה האחרונה החלטנו לעשות בישראל והיה ברור שאנחנו רוצים לעשות אותה איתך.

תודה רבה על הייעוץ, ההכוונה ובחירת סוג ההשקעה שתתאים בדיוק לנו. היה תענוג לעבוד איתך ולראות בפעולה את היצירתיות, היזמות והתבונה הרבה שיש לך. מאמינים מאוד בהשקעה שתניב פירות ותקדם אותנו עוד לעבר המטרות שלנו.

אנחנו מסתכלים על הדרך שעשינו ואנחנו מלאי הוקרה והודיה. אחרי שראינו את ההרצאה הראשונה שלך על נדלן להשקעה, החיים התחלקו לשניים. מאז לא מפסיקים ללמוד ולהתפתח.

ממשיכים לעקוב ונהנים מאוד מהתכנים שלך

תודה רבה רבה ❤️

5.רימון חייט_edited.jpg

אילן קורצאק

היי יובל מה שלומך ? 

רציתי להודות לך!! אנחנו אמנם רק חתמנו ועוד לא נגמר התהליך אבל אני רוצה להודות לך על שפתחת לי דלת לעולם נפלא ומדהים של אפשרויות בלתי מוגבלות שנקרא נדלן. פתחת לי את העיניים והוכחת שאין דבר לא אפשרי והחיים לא חייבים להיות קשים ומדכאים כמו שמציגים לנו אותם.

אז תודה רבה לך על זה!! ומכאן נמשיך ☺️😇

5.רימון חייט_edited.jpg

לילך ובני הולצר

יובל היקר

תודה ענקית לך שהכרת לנו את עולם ההתפחות האישית שבעקבותיו עשינו קפיצה ענקית והגענו למיינדסט של השקעה והתפתחות. עזרת לנו להבין שחומר ורוח הם בעצם 2 צדדים של אותו המטבע.

את השקעה האחרונה החלטנו לעשות בישראל והיה ברור שאנחנו רוצים לעשות אותה איתך.

תודה רבה על הייעוץ, ההכוונה ובחירת סוג ההשקעה שתתאים בדיוק לנו. היה תענוג לעבוד איתך ולראות בפעולה את היצירתיות, היזמות והתבונה הרבה שיש לך. מאמינים מאוד בהשקעה שתניב פירות ותקדם אותנו עוד לעבר המטרות שלנו.

אנחנו מסתכלים על הדרך שעשינו ואנחנו מלאי הוקרה והודיה. אחרי שראינו את ההרצאה הראשונה שלך על נדלן להשקעה, החיים התחלקו לשניים. מאז לא מפסיקים ללמוד ולהתפתח.

ממשיכים לעקוב ונהנים מאוד מהתכנים שלך

תודה רבה רבה ❤️

5.רימון חייט_edited.jpg

אריאל גדג'

טוב, אז איך נתחיל..? נחשפתי ליובל דרך יוטיוב, עשיתי איתו שיחת וידאו וישר הבנתי שזה זה. 

יובל ענה בנעימות ובסבלנות על כל השאלות והספקות,  והחלטתי להכנס לתהליך של ליווי. 

יובל הקיף אותי בצוות של נינג'ות (רועי,לורנס ושי). רועי איתר לנו נכס מטורף במיקום נדיר, שי דאג למימון ולמשכנתא באופן מקצועי, לורנס דאג לכל הנושא המשפטי על הצד הטוב ביותר.

היה תהליך ארוך עם עליות ומורדות וממש לא פשוט - אבל ממש שווה את זה.

רועי דאג לעשות שיפוץ יסודי שיצא מהמם, וממש כרגע חתמנו על חוזה להשכרת הנכס , לאנשים טובים.

קשה לתאר במילים את ההרגשה, את הסיפוק ואת הכרת הטוב שמרגישים.

במקביל, נרשמתי לקורס הנדל"ן של יובל שוורצמן וגיא מנדלסון - ושם רכשתי כלים מטורפים לכל החיים.

אז תודה רבה לכל מי שליווה וימשיך ללוות.

מי שקורא/ת את זה - לצאת מיד לדרך!


תודה על התהליך

תודה על התוצאה

תודה על מי שהפכתי להיות 

תודה על הלימוד

תודה על הכלים

תודה

5.רימון חייט_edited.jpg

עומר אסא

לפני כמה חודשים נתקלתי באחד מהסרטונים של יובל, ואחרי שחרשתי לו על הערוץ נרשמתי לתכנית ההכשרה למשקיעים שלו ושל גיא מנדלסון.

ביום שישי שעבר זכיתי לקחת חלק בסיור שטח לימודי במסגרת התכנית בו פגשתי את אלכס התותח שחידד כל מה שלמדנו והראה לנו איך הדברים עובדים בשטח.

בזכות גיא ויובל, ובזכות הצוות של Smart Start היום יש לי את כל הכלים שאני צריך כדי להשקיע בנדל"ן. ממליץ בחום!

5.רימון חייט_edited.jpg

ערן שטרן

מחבר רב המכר להתעורר ,מנכ"ל חברת האימון "יוצא מן הכלל"

יובל הוא מקור ידע ומומחיות בלתי נדלה בכל הקשור להשקעות נדל"ן. רכשנו, בליווי יד ביד של יובל, דירה להשקעה וזכינו לגלות אדם ערכי, ישר, וחבר טוב שיודע מה הוא עושה. אדם אשר פועל מתוך שליחות אמיתית ושיעשה הכל בכדי שהאנשים שהוא מלווה יצליחו.

5.רימון חייט_edited.jpg

עדי רהב

עד לפני שנתיים לא היתה לי דירה.

היה לי הון עצמי נכבד שצברתי מעבודה קשה, אבל לא העזתי לקנות דירה.

היו לי שלל תרוצים: אני אחכה שהמחירים ירדו, משכנתא פתאום(!) עולה, אני אחכה שיהיה לי בן זוג ונקנה יחד, אני לא יודעת איפה לקנות, לא יודעת איזה גודל לקנות ועוד ועוד.

בשורה התחתונה, פחדתי פחד מוות לעשות את הצעד. פחדתי מההתחייבות, פחדתי שיעבדו עלי וכל הכסף שחסכתי שקל לשקל ירד לטמיון, ועוד ועוד. לא היה לי מושג מאיפה מתחילים.

את הדירה הראשונה רכשתי לפני שנתיים במסגרת מחיר למשתכן ואני עתידה לקבל אותה במרץ הקרוב. בניגוד לחברי נרשמתי לכל המכרזים וכשזכיתי בקרית מוצקין החלטתי ללכת על זה למרות שידעתי שלא אגור שם.

הרכישה מחוץ לגוש דן אומנם הביאה אותי לדירה ואפילו נשאר לי הון עצמי נוסף, אבל זאת היתה רכישה בתוך בועה ולצערי עדין נשארתי באותה נקודה. לא ידעתי מה לעשות עם הכסף שנשאר ועדיין לא ידעתי איך קונים דירה...

חופשת סנובורד בת שבוע עם חברה שרכשה נכס דרך יובל עשתה לי קצת סדר בראש, וכשחזרתי לארץ יצרתי עם יובל קשר. קבענו מפגש יעוץ ביום שישי בצהריים, הגעתי מוכנה עם מקורות המימון שיש לי, הצרכים והמגבלות שעומדים בפני, והכנו ביחד תוכנית שתתאים לי. בשבוע שלאחר מכן ראיתי מספר נכסים שמתאימים לצרכי, ובדירה האחרונה שביקרתי החלטתי שאותה אני רוצה. דירת 3.5 חדרים מקסימה, 15% מתחת למחיר השוק, זכרון דברים נחתם בו במקום. 

לאחר חצי, סתם יום שגרתי, שנה פוטרתי מעבודתי. קיבלתי סכום פיצויים נכבד, ובניגוד לעבר, לא נבהלתי מההתחייבות. הפעם שמחתי שרכשתי נכסים, שיש לי הכנסה נוספת ולא כל חיי תלויים בגחמותיו של המנהל במקום העבודה. 

בערב נפגשתי עם יובל, ולאחר שלושה ימי עסקים(!) רכשתי נכס נוסף. זה היה הרבה יותר קל, וגם כשצצו פחדים, ידעתי שאני עושה את הדבר הנכון.

אומנם בשלב הזה כבר היו לי הכלים לדעת  איך לקנות דירה, אבל יובל לא רק מצא לי דירות בהתאמה אישית מתחת למחיר השוק, מה שחסך ממני לבקר בעשרות דירות לא רלוונטיות, הוא גם ליווה אותי בתהליך חתימת החוזה, לקיחת המשכנתא, מציאת שוכרים טובים, שיפוץ קוסמטי זול ויעיל. כמי שנדלן הוא לא עיסוקה העיקרי, מעטפת  של בעלי מקצוע שיכלתי לסמוך עליהם וביקור בדירות יעודיות בלבד חסכו ממני המון זמן, התרוצצויות, כסף ועוגמת נפש.

יובל יקר -  בקיצור תודה !!!!!

שמחה שהכרתי אותך !!!!!

5.רימון חייט_edited.jpg

אדיר שגב

לא קל למצוא בימינו אנשים שעובדים בשקיפות מלאה ויש להם את הכלים הידע המקצועיות והניסיון המוכח.

תתפלאו להבין בתהליך הליווי כמה זמן והמון טעויות של מתחילים שבסופו של דבר עולות הרבה כסף יובל והצוות המקצועי שלו יכולים למנוע מכם.
 

5.רימון חייט_edited.jpg

רשל תורגמן

" יובל, הוא אחד משלנו. קודם כל אישיות מיוחדת, שמחת חיים, רוח של עזרה ורצון טוב. אחר כך גם נדלניסט, איש עסקים ואיש מקצוע. פגשתי בו לראשונה בסרטוני היוטיוב והוובינרים המעשירים שלו, לאחר מכן בסיור שערך ברמלה והרגיש כמו טיול שנתי, ולבסוף, בשיחת אחד על אחד שבה יובל הקדיש מזמנו היקר וניסה למצוא עבורי פתרונות יצירתיים שיאפשרו לי להכנס לעולם הנדל"ן. זה לא מובן מאליו. אני מאמינה גדולה בקארמה. 
תודה! "

5.רימון חייט_edited.jpg

רקפת קופליק

את יובל הכירה לי חברה משותפת , כאחות היא לי. 
היא ידעה שאני מחפשת לקנות נכס עבור אימי שגרה בשכירות במקום שלא יכולה לרכוש בו דירה עם הסכום שברשותה, ולכן חיפשנו נכס להשקעה שיכסה לה את שכר הדירה וישמור לה על ערך הכסף.
מיד בפגישתנו הראשונה הבנתי למה המליצה לי על יובל - 
נעים הליכות, רהוט בדברו, מקצועי ובאינטואיציה הרגשתי שהוא גם אמין וישר, ושוב האינטואיציה לא טעתה!
אז לכל מי שנמצא בסיטואציה דומה וצריך שהכסף יעבוד בשבילו ולא משנה באיזה סכום מדובר, ממליצה בחום על שיתוף פעולה עם האיש היקר יובל שוורצמן. 
תודה יובל

5.רימון חייט_edited.jpg

עומר לוי

באוקטובר 2014 רכשתי נכס ברמלה בליווי והדרכתו של יובל. הנכס - דירת 3.5 (72 מ"ר) חדרים משופצת ויפה בקומה שלישית, נסגר ב575K ומושכר ב2,450 לחודש. כשלושה חודשים לאחר סיום הרכישה פנה אלי מתווך מקומי והציע לי למכור את הנכס ב700K (!) - זינוק מדהים יחסית לפרק הזמן הקצר. בשלב זה אני מחכה לסיום התקופה שבה אני מחויב למס שבח, ולאחר מכן בסבירות גבוהה אמכור באקזיט יפה.

הליווי הצמוד של יובל איפשר במידה רבה את קיום העסקה! ממציאת הנכס, דרך מו"מ עם המוכרים, מו"מ עם הבנקים על הרכב וריביות המשכנתא, ובכלל כל שאלה שעלתה בתהליך - יובל היה שם בשבילי. מומחה תוכן צמוד עם נסיון וידע מקצועי יכול לא רק לקצר משמעותית את תהליכי החיפוש והרכישה, אלא גם למנוע טעויות גדולות שהמשקיע הממוצע לא ידע לזהות ממבט ראשון. ממליץ בחום לכל מי שמחפש להשקיע בצורה חכמה וללמוד לעבוד נכון להשקעות עתידיות.

5.רימון חייט_edited.jpg

נעמי ומשה כהן

יובל היקר

תודה רבה על הליווי בקניית דירה.

היה לנו חשוב להיעזר באיש מקצוע ומצאנו לשמחתנו גם איש מקצוע מנוסה, וגם הכי נחמד, חברותי ונעים.

ניתחת את המצב הכספי שלנו וייעצת לנו כיצד להתקדם לקראת הגדלת ההון,

השגת לנו מחיר מעולה מתחת למחיר השוק, והמשכת איתנו לחוזה מול השוכר ושיפוץ הדירה והכל בכיף ובחיוך.

הגדלת ראש הרבה מעבר למתבקש ונתת לנו גם עצות כלכליות חכמות ומועילות.

ממליצים לכל חברינו :)

משה ונעמי

5.רימון חייט_edited.jpg

טוליק וובה

"שירות מעולה, בן אדם זהב, לוקח אותך צעד צעד עד הקניה, ממליץ מכל הלב.
הגעתי ליובל דרך סרטונים ביוטיוב (לא הכרנו לפני), אחרי כמה ימים נפגשנו בבית קפה, קבלתי תוכנית מסודרת מותאם לי אישית ואת כל ההדרכה שאני צריך, לא היה לי שום נסיון לפני.
מהפגישה שלי עם יובל לקח בדיוק חודש עד שקניתי דירה ראשונה, זה היה קל, מהר, ופשוט מאוד.
אל תפחדו לעשות את זה הצעד הראשון, גם בלי שום נסיון אפשר להכנס לתחום הנדל"ן ולקנות דירה להשקעה במחיר מציאה, כל אחד יכול לעשות את זה, ויובל הבן אדם המתאים שנותן לכם את כל הכלים ולוקח אותכם יד ביד עד הקניה."