חיפוש
  • יובל שוורצמן

האויב הכי גדול שלנו, הוא עצמנו

מאמר זה מוקדש לכל מי שבצורה מודעת בוחר להיות אופטימי ולעשות כל יום צעד קטן בכיוון שאליו הוא בחר במודע וצועד במסע שלו. מטרת המאמר לא להראות שאני גיבור גדול, אלא שבתוככם יש כח עצום שרק מחכה שתתחברו אליו.

אני רוצה לשתף אתכם במשהו אישי מחיי,

אני מסיים החודש שנה שמאוד איתגרה אותי, בלשון המעטה. אחרי כ 6 שנים ששיחקתי במספר תיאטראות מקצועיים בארץ, אני מגשים כרגע את אחד החלומות הכי גדולים שלי. בשנה האחרונה אני מנהל את העסק של ליווי המשקיעים שכה קרוב לליבי מעיירה קטנה ליד לונדון - אליה עברתי יחד עם אישתי והכלב שלנו לאחר שהתקבלתי לתוכנית לשחקנים מכל העולם לתכנית של תואר שני במשחק ומחזות זמר ...חלום שמקונן בי כבר 7 שנים ובשלוש השנים האחרונות עבדתי מאוד קשה בכדי להפוך אותו למציאות. ובכל זאת... יש ימים שאני מתקשה לקום בבוקר, אני נוטה לשכוח את ה"למה" שלי ונותן לקשיים היומיומיים להציק לי זה לא פשוט לי, אני בן 36 ואני שר ורוקד עם אנשים שהם בני 25 לכל היותר ואם זה לא מספיק הם גם עושים את זה מגיל 5 זה נראה שכל כך קל להם, הגוף שלהם גמיש, המח שלהם מסוגל לקלוט במהירות שפה ריקודית ואני... איטי כמו צב ... למה אני מספר לכם את זה? לתזכר אתכם במשהו לגבי עצמכם שאולי שכחתם. פוסט של תזכורות.( גם לעצמי )

תזכורות שאנחנו יכולים לעשות הרבה הרבה הרבה יותר ממה שאנחנו מאמינים שאנחנו יכולים ומה שבאמת אפשרי לנו.

שימו לב לנקודה מעניינת - כשאנחנו לא מעיזים לחשוב שמשהו אפשרי עבורנו - אין לו שום סיכוי לקרות. אבל מה שהרבה יותר מעניין - כשאנחנו כן מעיזים לחשוב ואפילו לבקש בקול רם שמשהו יהיה אפשרי עבורנו אנחנו מתחילים תהליך מופלא של זריעת זרעים באדמה שמחברת ביננו לעולם שאנחנו חלקיק מתוכו לאחר מכן באופן טבעי , אחרי שפתאום הדבר מתחיל להראות יותר ויותר אפשרי עבורנו אנחנו נתחיל לקחת צעד קטקטן כל יום לעבר הדבר ופתאום אחרי תקופה הוא מתרחש. ופתאום כבר לא האמנו שפעם ממש חשבנו שזה לא אפשרי עבורנו... אין פה קסם. יש פה הבנה של איך לזרוע זרע באדמה.

מזכיר לעצמי ומשתף- איזה נפלא להיות בנאדם. הפוטנציאל שלנו כל כך גדול כבני אדם. של כל בנאדם!

החודש אני שמח לשתף שסיימתי 40 הופעות שהחלו מתקופת בקריסמס בהפקה מקצועית של מחזמר לכל המשפחה של ג'ק והאפונים בתפקיד הענק ( עם המבטא הישראלי שלי ) בהפקה עם מספר סלבים אנגלים העלי שם עולמי, ואני יובל השכונה מראשל"צ, איתם על אותה במה. - מוזמנים לראות תמונות ולהציץ בדף הפייסבוק שלי, אם הייתם אומרים לי לפני כמה שנים שזה אפשרי עבורי הייתי מגכח, "כן בטח... הלוואי " הסוד הגדול בעיני הוא לא להפסיק כשקשה לנו, לקום, לנער האבק מהברכיים , ולהמשיך לצעוד בדרך .

וזה נכון לגבי כל המטרות שלנו בחיים - גם המטרות הכלכליות - בין אם הן כוללות השקעות כאלו או אחרות.

החודש הראשון של 2020 מסתיים לו ,

האם תכננתם ורשמתם בכתב עם תכנית מסודרת את המטרה הכלכלית שלכם ל 2020 ? אם לא , עכשיו זה הוא זמן מעולה :) ממליץ שתבחרו מטרה ריאלית שאתם יודעים שתצליחו לעמוד בה. תזכרו את ה " למה " שלכם - הוא יתן לכם אנרגיה לקום ולהמשיך לצעוד בדרך גם כשקשה.

אני רוצה לשתף אתכם שמה שמרים אותי ברגעים קשים - זה שטיפה מנטלית. שטיפה מנטלית הוא הרגל שאני מדבר עליו המון בסדנאות שלי ,


10 דקות ביום של שטיפה מנטלית. כמו שבכל יום אנחנו מתקלחים כך גם בכל יום אנחנו צריכים לקלח את התודעה שלנו אני דואג להאזין / לצפות / לקרוא בכל יום לפחות 10 דקות של תכנים מעצימים וממלאי השראה.

תנסו את זה. מבטיח שתודו לי.

שיהיה לכם סופ"ש מעולה

חיבוק גדול עם אף אדום

יובל

179 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול